آخرین اخبار

ابراهیمی: عراق به دنبال تنش بود

امید ابراهیمی، هافبک تیم ملی فوتبال ایران گفت که عراقی‌ها دنبال تنش در بازی بودند و قصد داشتن تمرکز بازیکنان ما را بهم بزنند.

ابراهیمی: عراق به دنبال تنش بود

به گزارش "با اسپرت" امید ابراهیمی پس از تساوی بدون گل تیم ملی فوتبال برابر عراق در سومین بازی گروه D جام ملت‌های آسیا 2019، درباره بستن بازوبند کاپیتانی در این دیدار، گفت: افتخار بزرگی است که نصیب من شد. با این حال، کسی دنبال این چیزها نیست و مهم، موفقیت تیم ملی است. سرمربی تیم تشخیص داد که بازوبند کاپیتانی را بر بازو ببندم، اما موفقیت تیم ملی برایم مهم‌تر است.

وی در رابطه با صحنه خطای مشکوک روی او در نیمه نخست، تصریح کرد: بازیکن حریف کاملا من را شارژ کرد و اگر شارژ نمی‌کرد، برای ایران موقعیت گل ایجاد می‌شد. فکر کنم جاگیری داور خوب نبود.
 
هافبک تیم ملی فوتبال در خصوص تغییر پست او در این بازی خاطرنشان کرد: با تصمیم کارلوس کی‌روش، در بازی‌های قبل هافبک دفاعی بازی کردم، اما در این دیدار هافبک راست بودم و پشت مهاجم هم نبودم. سعی کردم وظایفی که کی‌روش گفته بود، انجام دهم. کمی جلوتر بازی کردم. به نقل از ایران آنلاین؛ ابراهیمی در مورد اینکه چرا بازی با عراق گره خورد، گفت: هدف‌مان این بود که به عنوان تیم نخست به مرحله بعد صعود کنیم که خدا را شکر این اتفاق افتاد. برخی مواقع بازی گره می‌خورد و سعی می‌کردم با بازیکنان صحبت کنم تا شرایط بهتر شود. اکنون برای بازی بعد آماده می‌شویم و امیدوارم موفق عمل کنیم.
 
وی در رابطه با اینکه به نظر می‌رسید بازیکنان ایران در اواخر بازی خسته شده بودند، اظهار داشت: خسته نبودند، عراقی‌ها دنبال این بودند که تنش ایجاد کنند و دنبال فوتبال بازی کردن نبودند. اگر دنبال فوتبال بازی کردن بودند، راحت‌تر بازی می‌کردیم. وقتی خطای معمولی انجام می‌شد، سه، چهار بازیکن عراقی حمله می‌کردند تا تمرکز بازیکنان ما را بهم بزنند. عراقی‌ها چون دنبال تنش بودند، نتوانستیم عملکردی مانند دیدارهای قبل داشته باشیم.
ابراهیمی: عراق به دنبال تنش بود