فروشگاه نی نی جور

آخرین اخبار

٢۴٨٩٢ ۱۲:۴۰ - ۱۳ آبان ۱۳۹۷ ٥۶ ف

محمدخانی: باید در آزادی کاشیما را ببریم

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: سرخپوشان با شناختی که از نقاط ضعف کاشیما پیدا کرده اند باید در بازی برگشت به پیروزی برسند.

محمدخانی: باید در آزادی کاشیما را ببریم

به گزارش "با اسپرت" ناصر محمدخانی در رابطه با شکست 2 بر صفر پرسپولیس برابر کاشیما در بازی رفت فینال لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: به غیر از بیست دقیقه اول بازی، پرسپولیس نتوانست عملکرد خوبی در این بازی ارائه کند و توپ و میدان در اختیار کاشیما بود.

وی افزود: در طول بازی کاشیما توانست فشار زیادی روی پرسپولیس بیاورد و با در اختیار گرفتن مرکز زمین، بین مهاجمان و مدافعان پرسپولیس فاصله بیندازد. همین فاصله موجب شد تا توپرسانی به مهاجمان ما به خوبی انجام نشود و در نتیجه نتوانیم بازی را به نفع خودمان به پایان برسانیم.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس اضافه کرد: با وجود اینکه نفرات زیادی در خط دفاع تیم ما بودند اما عملا به حریف فضا دادیم و آنها هم از جناحین و هم مرکز دفاع نفوذ می‌کردند. به ویژه از سمت چپ خط دفاعی که باید ترمیم شود.

وی خاطرنشان کرد: این مشکلاتی است که پرسپولیس باید آن را ترمیم کند. در بازی رفت شناخت کافی را از حریف بدست آوردیم و حالا در بازی برگشت نباید دیگر اتفاقات بازی رفت تکرار شود و با توجه به شناخت نقاط ضعف حریف به پیروزی برسیم.

محمدخانی در مصاحبه با ایرنا تصریح کرد: در فوتبال هیچ چیز قابل پیش بینی نیست. بویژه اینکه در ورزشگاه آزادی بازی داریم. بهتر بود اگر قرار بود ببازیم با یک گل اختلاف می باختیم و یا حداقل در زمین آنها گلزنی می‌کردیم اما حالا هم که این اتفاق رخ نداده، هیچ چیز تمام نشده و می توانیم برنده باشیم.

محمدخانی: باید در آزادی کاشیما را ببریم