فروشگاه نی نی جور

آخرین اخبار

٣٧٩۴٣ ۱۳:۳۶ - ۲۱ شهریور ۱۳۹۵ ٢٥٨ ف

بلند نشان دادن سقف های کوتاه با ترفندهای ساده!

زندگی در آپارتمان های امروزی با سقف کوتاه می تواند خسته کننده باشد و اگر قوانین دکوراسیون سقف کوتاه را ندانید از کیفیت فضای زندگی شما حتما کاسته خواهد شد. به همین منظور امروز می خواهیم با هم ترفندهای دکوراسیونی برای بلندتر نشان دادن سقف را با شما در میان بگذاریم.

بلند نشان دادن سقف های کوتاه با ترفندهای ساده!

مبلمان کم ارتفاع

یکی از ترفندهای ساده بلندتر نشان دادن سقف خانه ها استفاده از مبلمان کم ارتفاع و نزدیک به زمین است چرا که با ایجاد فاصله ی بیشتر بین مبل و سقف توهم بلندتر بودن سقف را برای شما ایجاد می کند و فضای شما را بزرگ تر نشان می دهد.

 

آینه های بلند

آینه های بلند به عنوان آنها منعکس کننده مقدار زیادی از نور، یک راه عالی بزرگتر نشان دادن هر فضایی می باشد، برای بلند تر نشان دادن سقف ها کافی است آنها به صورت عمودی در فضای خود قرار دهید و فضای خود را بزرگتر و سقف ها را بلندتر نشان دهید.

 

پرده های بلند

با نصب میله پرده خود را درست در زیر سقف و با بلند تر نشان دادن پنجره ها به سادگی می توانید سقف خود را از ابعاد واقعی اش بلندتر نشان دهید.

 

استفاده از خطوط عمودی

بلند نشان دادن سقف با استفاده از خطوط عمودی بسیار شبیه به دو ایده ی قبلی است. خطوط عمودی کشیده در یک فضا چشم شما را فریب می دهد و سبب می شود که سقف را بلند تر از آن چه که هست ببینید.

 

هم رنگ کردن سقف و دیوارها

با هم رنگ کردن سقف و دیوارها به سادگی می توانید فضای داخلی خود را بزرگتر از آنچه که هست نشان دهید و به سادگی سقف کوتاه خود را بلندتر نشان دهید.

 

نورپردازی

استفاده از لوسترهایی با ارتفاع زیاد باعث می شود که سقف شما کوتاه تر به نظر برسد اما با نصب چراغ های نقطه ای در سقف ها می توانید سقف خود را به سادگی بلندتر نشان دهید.

 

لوازم دکوری

با استفاده از اکسسوری ها و لوازم دکوری ساده و بلند به راحتی می توانید هدایت چشم را به سمت بالا بیشتر کنید و سقف خود را بلندتر از آنچه که هست نشان دهید.

 

تابلوهای عمودی

یکی دیگر از ترفندهای ساده برای بلند تر نشان دادن سقف ها استفاده از تابلوهای عمودی و کشیده است که به سادگی می تواند ارتفاع دیوارهای شما را بیشتر نشان دهد

 

رنگ کردن نیمه ی دیوار

تیره تر کردن نیمه پایین دیوار و روشن تر کردن نیمه ی بالا و سقف ترفند ساده ی دیگری برای بلندتر ننشان دادن سقف شماست.

 

رنگ آمیزی به صورت مورب

با رنگ آمیزی دیوارها به صورت مورب و با کمک طیف رنگ های ملایم به سادگی می تواند فضای دکوراسیون خود را دو برابر کرده  و سقف خود را بلندتر از آنچه که هست نشان دهید.

 

فرش پر رنگ

با انتخاب فرش های پر رنگ می توانید تمرکز را بر کف زمین نگه دارید و با این ترفند ساده سقف خانه خود را بلندتر نشان دهید.

تابناک

بلند نشان دادن سقف های کوتاه با ترفندهای ساده!