فروشگاه نی نی جور

آخرین اخبار

١٣۶١٣ ۲۳:۳۲ - ۱۹ تیر ۱۳۹۷ ٣٣٩ ف

چادلی در راه لیگ فرانسه

ناصر چادلی ستاره بلژیک در رادار تیم لیون فرانسه قرار دارد.

چادلی در راه لیگ فرانسه

به گزارش "با اسپرت" ناصر چادلی بازیکن تیم وست برومویچ آلبیون به تازگی در رادار تیم فراسوی لیون قرار گرفته است و ممکن است فصل بعد در لوشامپیونه توپ بزند. وینگر 28 ساله فصل گذشته نتوانست مانع سقوط تیم باشگاهیش بشود و آلبیونی ها باید این فصل تحت مربیگری مور در دسته پایین تر به میدان بروند. اما عملکرد او در تیم ملی کشورش در جام جهانی باعث جلب توجه باشگاه های مختلفی شده است.

چادلی فصل گذشته تنها 215 دقیقه برای وست برومویچ در لیگ برتر به میدان رفت. مصدومیت شدید او فقط اجازه حضور در دو بازی از ابتدا را به او داد. دعوت او به تیم ملی بلژیک توسط مارتینز برای جام جهانی آن هم در تیم پرمهره بلژیک جالب بود.

در ادامه صحبت های او در این مورد را می خوانیم: "تلاش بلند مدتی بود.من فکر نمی کرد که برای بازی در جام جهانی فراخوانده بشوم. اگر قبل از شروع مسابقات کسی به من گفت که قرار است این چیز ها را تجربه کنم باور نمی کردم. من یک سال نامنظم را پشت سر گذاشتم. برایم قابل باور نبود که به تیم ملی دعوت بشوم. هر وقت که از مصدومیتی بر میگردم دوباره درگیر یک مصدومت جدید می شوم. من متوجه نمی شوم که چرا بدنم دیگر پاسخگو عملکرد من نیست. من مدام به خودم می گویم که سرنوشت من این است و من باید با آن کنار بیایم."

به نقل از فرنس فوتبال لیون به دنبال خدمت گرفتن چادلی است. عملکرد خوب او در جام جهانی خیلی از تیم ها را به سمت او جذب کرده است. در بازی با ژاپن در جام جهانی او گل پیروزی بخش تیم ملی بلژیک را در دقایق پایانی به ثمر رساند. او تا سال 2020 با وست بروم قرارداد دارد. طرف فرانسوی در صورت تمایل قطعی می تواند باشگاه انگلیسی را راضی کند. البته تمایل ملی پوش بلژیکی هم مهم است.

چادلی در راه لیگ فرانسه