فروشگاه نی نی جور

آخرین اخبار

٣١۶٥٥ ۱۹:۰۰ - ۰۶ بهمن ۱۳۹۷ ٥٩١ ف

واکنش والورده به خبر تماس گواردیولا با دی یانگ

سرمربی بارسلونا از شنیدن خبری مبنی بر تماس شخصی سرمربی منچسترسیتی با بازیکن جدید بارسلونا ابراز تعجب کرد.

واکنش والورده به خبر تماس گواردیولا با دی یانگ

به گزارش "با اسپرت" ارنستو والورده سرمربی تیم فوتبال بارسلونا در نشست خبری پیش از بازی فردا شب (یکشنبه) این تیم مقابل جیرونا به قرارداد بستن آبی‌و‌اناری‌ها با فرنکی دی‌یونگ هافبک هلندی آژاکس برای فصل آینده و خبرهایی مبنی بر تماس پپ گواردیولا با او متقاعد کردنش جهت پیوستن به منچسترسیتی گفت: صحبت کردن با بازیکنی که با تیمی دیگر قرارداد دارد، کار درستی نیست. شما نمی‌توانید با بازیکنی که قرارداد دارد صحبت کنید و این کار برای من هم تعریف نشده است اما خب هر شخصی شیوه کاری خاص خودش را دارد. همه چیز به عملکردی که دی‌یونگ در آینده ارائه می‌کند بستگی دارد و او با وجود آنکه از باشگاه با فلسفه بازی مشابه به بارسلونا می‌آید، باید خودش را با تیم ما وفق دهد.

والورده ادامه داد: دی‌یونگ بازیکن جوانی است و باید این موضوع را در نظر داشته باشد. ما اما بازیکنانی را به جمع‌مان اضافه می‌کنیم که باعث ارتقای سطح فوتبال‌مان می‌شوند و می‌توانند برای تیم‌مان مهم باشند.

ادامه دادن به استفاده از سیستم چرخشی و استراحت دادن به لیونل مسی موضوع دیگری بود که از والورده در خصوص آن سؤالی پرسیده شد. به نقل از تسنیم وی اظهار داشت: این تصمیمات به سرمربی بستگی دارد. مربی بهتر از هر کسی خصوصیات بازیکنانش را می‌شناسند و احساس آنها را درک می‌کند. منم که باید درباره تیمم تصمیم بگیرم و همیشه بهترین تصمیم را برای تیمم و بازیکنانم می‌گیرم. من هرگز نگفته‌ام که این بازیکن یا آن بازیکن باید بیاید چون من او را می‌خواهم. مسئله سلیقه شخصی من نیست.

والورده در پایان در پاسح به این سؤال که کدام تیم‌ها را رقبای اصلی‌اش در کورس قهرمانی لالیگا می‌داند، گفت: اتلتیکو و رئال مادرید. من سطح هر دوی آنها را یکسان می‌بینم. شما همیشه احساس می‌کنید که یکی از آنها درست پشت سر شما است پس هیچ یک از آنها را نمی‌توان نادیده گرفت.

بارسلونا از ساعت 23:15 به وقت تهران در خانه اسپانیول به میدان می‌رود.

واکنش والورده به خبر تماس گواردیولا با دی یانگ