فروشگاه نی نی جور

آخرین اخبار

٣٢١٨٠ ۰۰:۲۹ - ۱۳ بهمن ۱۳۹۷ ٢٠١ ف

عذرخواهی ساری از هواداران چلسی

مائوریتزیو ساری هرگونه حمله به بازیکنانش را تکذیب و از هواداران عذرخواهی کرد.

عذرخواهی ساری از هواداران چلسی

به گزارش "با اسپرت" مائوریتزیو ساری در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش در هفته بیست و پنجم لیگ برتر انگلیس مقابل هادرزفیلد به اتفاقات و حواشی اخیر تیم آبی‌پوش اشاره کرد.

به نقل از تسنیم، سرمربی تیم فوتبال چلسی در این باره گفت: من به بازیکنان حمله یا کسی را سرزنش نکردم. با  آن‌ها صحبت کردم چون می‌خواستم برخی مسائل را شفاف بدانم.  بلافاصله به خانه رفتم تا بازی را دوباره ببینم. فکر کردم شاید من نمی‌توانم به بازیکنان  انگیزه بدهم.  انگیزه دادن به این گروه از بازیکنان سخت است و می‌خواهم ذهنیتشان را تغییر دهم.

ساری در ادامه افزود: فوتبال من به همکاری همه وابسته است پس باید با بازیکنانم صحبت کنم و آن‌ها  در مسائل درگیر کنم.در فاز هجومی، بازیکنانی داریم که انفرادی عمل می‌کنند  و تغییر دادن آن‌ها  آسان نیست. وقتی بازیکنان هجومی ما در نزدیکی محوطه جریمه می ایستند، برای مدافعان حریف دفاع کردن آسان می‌شود. لازم است آن‌ها باز شوند و در عرض بهتر کار کنند. باید ذهنیت و چیزی که پیش از این در ذهن بازیکنان درباره حمله کردن شکل گرفته را تغییر دهم. موظفیم همه چیز را در کنترل خود داشته باشیم و دوباره آغاز کنیم.  از هواداران  عذرخواهی می‌کنم چون در بازی قبلی نتیجه افتضاحی گرفتیم. با این حال آن‌ها باید صبور باشند. در تلاش برای برطرف کردن مشکلی بزرگ‌تر هستیم و  به صبر نیاز داریم. ممکن است در بازی‌های دیگری هم ببازیم اما در هر شرایطی، تلاش خودمان را می‌کنیم.

عذرخواهی ساری از هواداران چلسی