فروشگاه نی نی جور

آخرین اخبار

١٥٥٨٩ ۱۰:۱۳ - ۳۰ تیر ۱۳۹۷ ٢١٣ ف

هررا: دخیا در یونایتد میماند

آندر هررا معتقد است وفاداری و شور و اشتیاق هواداران، دخیا را در اولدترافورد نگه میدارد.

هررا: دخیا در یونایتد میماند

به گزارش "با اسپرت" آندر هررا، بازیکن شیاطین سرخ میگوید عشق و علاقه هواداران منچستر، دخیا را که مدتی است مد نظر رئال مادرید بوده در اولدترافورد نگه خواهد داشت.

سنگربان تیم ملی اسپانیا از سال 2015 که انتقالش به سانتیاگوبرنابئو بی نتیجه ماند، همواره یکی از گزینه های اصلی رئال مادرید برای دروازه بانی این تیم بوده است.

گزینه های رئال برای خرید دروازه بان در این تابستان جزو داغ ترین اخبار نقل و انتقالاتی بوده، رئالی ها علاوه بر داوید دخیا، تیبو کورتوا دروازه بان تیم ملی بلژیک و چلسی را نیز مدنظر داشته اند.

با این حال هررا احساس میکند، آنچه مانع رفتن دخیا از منچستر میشود، عشق و علاقه هواداران شیاطین سرخ خواهد بود.

هررا در اینباره میگوید: من آن تابستان سخت را به خاطر دارم که زمزمه های رفتن دخیا به رئال شنیده میشد. او اولین بازیش را برای باشگاه انجام داد و همه هواداران یکصدا نام او را فریاد میزدند. به خاطر دارم دخیا میگفت "این بینظیر است، این ها بهترین هستند!"

هررا ادامه میدهد: او میتواند بسیار آرام و در عین حال از بهترین ها باشد. او دوباره خودش را ثابت خواهد کرد. او بهترین دروازه بانی است که به عمرم دیده ام و با داشتن او در تیم میتوانیم بیشتر به کسب قهرمانی امیدوار باشیم.

پس از شکست غیرمنتظره تیم ملی اسپانیا در یک هشتم نهایی جام جهانی 2018 روسیه برابر میزبان رقابت ها در ضربات پنالتی، داوید دخیا بیش از پیش مورد انتقاد قرار گرفت.

دروازه بان 27 ساله که از سال 2011 در یونایتد بازی میکند در تمام طول تورنمنت روسیه تنها یک بار موفق به مهار کردن توپ شد. 

هررا: دخیا در یونایتد میماند