فروشگاه نی نی جور

آخرین اخبار

١٨٧٠١ ۱۶:۵۰ - ۲۸ مرداد ۱۳۹۷ ٢١٥ ف

فیرمینو تاتنهام را مدعی نمیداند!

مهاجم برزیلی لیورپول چهار مدعی اصلی لیگ جزیره در این فصل را مشخص کرد.

فیرمینو تاتنهام را مدعی نمیداند!

به گزارش "با اسپرت" روبرتو فیرمینو، مهاجم لیورپول باشگاهش را یکی از مدعیان اصلی قهرمانی دانست؛ اما با این حال همه چیز را وابسته به روزهای پایانی لیگ میداند.

لیورپول فصل گذشته را با 25 امتیاز کمتر از من سیتی و در جایگاه چهارم به پایان برد، اما فیرمینو معتقد است این فصل فاصله بین دو تیم بسیار کمتر خواهد شد.

فیرمینو سیتی، لیورپول، یونایتد و چلسی را مدعیان اصلی لیگ جزیره میداند. عجیب است که وی نامی از تاتنهام نبرده در حالی که تاتنهام ثابت کرده تیم قدرتمندی است و فصل گذشته هم در جایگاهی بالاتر از لیورپول لیگ را به پایان برد.

فیرمینو در اینباره گفته: سیتی شکست ناپذیر نیست، آنها هم شکستهایی داشته اند. فکر میکنم رقابت در این فصل بسیار نفس گیر باشد و تا روزهای پایانی لیگ به طول بیانجامد. به همین خاطر تمام تلاشمان داشتن شروعی خوب است.

وی درباره مدعیان اصلی گفت: مدعیان اصلی همان همیشگی ها هستند؛سیتی، یونایتد، چلسی و ما. فکر نمیکنم تیم دیگر یا دور از انتظاری در این فصل ببینیم. اما لیگ جزیره یکی از پیچیده ترین و سخت ترین رقابت های فوتبالی است و مخصوصا رقابت در صدر جدول بسیار تنگاتنگ است. پس بهتر است صبر کنیم و ببینیم چه پیش میاید.

فیرمینو تاتنهام را مدعی نمیداند!