فروشگاه نی نی جور

آخرین اخبار

٢٨٨٢٥ ۱۱:۰۰ - ۰۱ دی ۱۳۹۷ ١۶۶ ف

کلوپ: برای قهرمانی 105 امتیاز نیاز است!

یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول شاگردانش را شایسته پیروزی مقابل ولورهمپتون دانست و گفت که تیمش روی ضربات شروع مجدد حساب ویژه‌ای باز کرده بود.

کلوپ: برای قهرمانی 105 امتیاز نیاز است!

به گزارش "با اسپرت" یورگن کلوپ که شاگردانش شب گذشته (جمعه) در نخستین بازی از هفته هجدهم لیگ برتر انگلیس در خانه ولورهمپتون با نتیجه 2 بر صفر پیروز شدند و صدرنشینی خود را تداوم بخشیدند، گفت: بازی بی‌نقصی ارائه دادیم، هرچند بازی سختی بود که به خصوص با بارش باران اوضاع خیلی پیچیده‌تر هم شد. بهترین چیز اما این بود که با این شرایط هم ما به حفظ توپ ادامه دادیم. در نیمه اول و دوم بازی را در اختیار داشتیم و تنها در 15 دقیقه پایانی نیمه اول بود که کمی کار را رها کردیم و همین باعث شد ولورهمپتون جلو بکشد و آنها با پاس‌های عرضی ما را مجبور کردند که دوندگی زیادی داشته باشیم. این تصمیم خوبی نبود که کنترل بازی را از دست دادیم، اما در نیمه دوم دوباره اوضاع را تحت‌کنترل خود گرفتیم.

سرمربی آلمانی سرخپوشان مرسی‌ساید در خصوص دو گلی که محمد صلاح و فن‌دایک به ثمر رساند، تصریح کرد: هر دو گل ما از روی ضربات شروع مجدد به ثمر رسید که فوق‌العاده بود. قبل از بازی می‌دانستیم که ضربات شروع مجدد هم می‌تواند در این بازی تعیین‌کننده باشد چون با آنالیزی که داشتیم می‌دانستیم که در این دیدار 6، 7 یا 8 موقعیت گلزنی نصیب‌مان نخواهد شد، بنابراین باید روی ضربات شروع مجدد حساب ویژه‌ای باز کنیم. بازیکنان ما در این دیدار تمرکز واقعاً بالایی داشتند، بنابراین با شایستگی در این بازی سخت به برتری دست یافتیم.

به نقل از تسنیم وی در پاسخ به این پرسش که «فکر می‌کنید برای قهرمانی در لیگ برتر به چند امتیاز نیاز دارید؟»، اظهار داشت: نمی‌‌دانم یک تیم برای قهرمانی در این فصل به چند امتیاز نیاز دارد. همه از من درباره اوضاع می‌پرسند، ما در حال حاضر صدرنشین لیگ برتر هستیم و در چهار دوره اخیر لیگ برتر تیمی که در کریسمس صدرنشین لیگ بوده، در نهایت به عنوان قهرمانی رسیده است، اما پرسش اینجاست که آیا همیشه رقابت همانند این فصل نزدیک بوده است؟ تیم‌های دیگر هم شنبه بازی می‌کنند و فکر می‌کنم در کریسمس سه یا چهار تیم بیش از 40 امتیاز داشته باشند که این واقعاً استثنایی است. برای قهرمانی احتمالاً نیاز به 105 امتیاز در پایان فصل است. پیش از این به این موضوع توجهی نداشتم و حالا هم توجه نمی‌کنم.

کلوپ: برای قهرمانی 105 امتیاز نیاز است!