فروشگاه نی نی جور

آخرین اخبار

٢٨۴٢٢ ۱۶:۳۰ - ۲۶ آذر ۱۳۹۷ ٢١٧ ف

قرعه کشی مرحله 1/16 لیگ اروپا

32 تیم راه یافته به مرحله یک شانزدهم نهایی لیگ اروپا با رقبایشان آشنا شدند.

قرعه کشی مرحله 1/16 لیگ اروپا

به گزارش "با اسپرت" قرعه کشی مرحله یک شانزدهم نهایی مسابقات لیگ اروپا به میزبانی مقر یوفا از ساعت 15:30 با حضور نماینده باشگاه‌های راه یافته به این دوره از بازی‌ها برپا شد.

در این مرحله آرسنال، بنفیکا، بتیس، چلسی، دینامو زاگرب، دینامو کیف، فرانکفورت، خنک، اینترمیلان، لورکوزن، ناپولی، سالزبورگ، سویا، والنسیا ، ویارئال، زنیت به عنوان صدرنشینان مرحله گروهی در گلدان یک قرار داشتند.

در دومین گلدان تیم‌هایی که به عنوان نماینده دوم مرحله گروهی جواز صعود کسب کرده‌اند قرار می‌گیرند:  باته بوریسوف، سلتیک، کلوب بروژ*، فنرباغچه، گالاتاساری *، کراسنودار، لاتزیو، مالمو، المپیاکوس، راپیدوین، رن، اسلاویا پرا، اسپورتینگ لیسبون، شاختار دونتسک *، ویکتوریا پلژن *، زوریخ.

علاوه بر 12 تیم صدرنشین مرحله گروهی لیگ اروپا، چهار تیمی که با بهترین نتایج به عنوان تیم سوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا به لیگ اروپا راه پیدا کرده‌اند در گلدان اول قرار می‌گیرند. 

همانند مسابقات لیگ قهرمانان اروپا هیچ یک از تیم‌های حاضر در یک گروه یا کشور در مرحله یک شانزدهم نهایی با هم مصاف نمی‌دهند. 

به نقل از ایلنا دور رفت این مرحله توسط تیم‌های سید یک در تاریخ 14 فوریه به انجام می‌رسد و بازی برگشت یک هفته بعد برگزار می‌شود.(زمان دقیق هنوز از سوی یوفا اعلام نشده است.)

قرعه کشی این مسابقات به شرح زیر مشخص شد:

پلژن - دیناموزاگرب

کلوب بروژ - سالزبورگ

راپید وین - اینترمیلان

اسلاویا پراگ - خنک

کراسنودار - لورکوزن

زوریخ - ناپولی

مالمو - چلسی

شاختاردونسک - فرانکفورت

سلتیک - والنسیا

رن - رئال بتیس

المپیاکوس - دیناموکیف

لاتزیو - سویا

فنرباغچه - زنیت

اسپورتینگ لیسبون - ویارئال

باته - آرسنال

گالاتاسرای - بنفیکا

قرعه کشی مرحله 1/16 لیگ اروپا