فروشگاه نی نی جور

آخرین اخبار

٣٥۶١۴ ۱۱:۱۶ - ۲۰ مرداد ۱۳۹۵ ٥٢١ ف

تغییر اساسی آسمان هیچکس رویPS4 Neo

«با یک سخت افزار قدرتمند ما درخت‌های بیشتر و برگ‌های بیشتر برروی آن درخت‌ها خواهیم داشت. امکان وجود دنیای جدیدی نیز وجود خواهد داشت».

تغییر اساسی آسمان هیچکس رویPS4 Neo

بازی No Man’s Sky دارای دنیای بزرگی است و می‌توان آن را یک بازی جاه طلبانه نامید اما این بازی برروی سخت افزار قدرتمندتری چون کنسول پلی‌استیشن ۴ نئو چگونه خواهد بود؟

شان مورای، به عنوان موسس استودیوی هلو گیمز و کارگردان نوآور بازی No Man’s Sky در صحبت با Daily Star اعلام کرد که این بازی برروی یک سخت افزار بهتر امکان تغییر اساسی در تجربه بازی را ایجاد خواهد کرد. او گفت:

«اگر شما یک بازی را اجرا کنید و سپس برای آن یک نسخه بازسازی عرضه شود، کاری که برروی نسخه بازسازی صورت می‌گیرد افزایش کیفیت تکسچر و چیزهایی مشابه آن است. علت آن هندسه پایه، هندسه اشکال در دنیای بازی و مواردی نظیر آن می‌باشد. افراد بسیاری ساعت‌ها برروی این موارد کار می‌کنند تا آنچه که شما می‌بینید را خلق کنند.
در مورد بازی ما که بصورت تولید رویه‌ای است، وجود سخت افزار قدرتمند تنها به معنی ارتقای تکسچر یا افزایش نرخ فریم نیست. این بدین معنی است که ما امکان تغییری اساسی در تجربه بازی را خواهیم داشت».

مورای اعلام کرد که استودیوی هلو گیمز بوسیله بهینه سازهایی برای بازی No Man’s Sky امکان ایجاد تغییرات بزرگی را خواهند داشت. او گفت:

«با یک سخت افزار قدرتمند ما درخت‌های بیشتر و برگ‌های بیشتر برروی آن درخت‌ها خواهیم داشت. امکان وجود دنیای جدیدی نیز وجود خواهد داشت«

مورای در مورد توسعه و گسترش بازی No Man’s Sky از طریق بروز رسان‌های آینده آن گفته بود:

اگر شما بدنبال چیزهایی مثل ساخت شهرها، خلبانی باربرها یا ساخت تمدن هستید، بازی No Man’s Sky برای این موارد ساخته نشده است. گرچه با گذشت زمان برخی از آنها از طریق بروز رسان‌های آینده به این بازی اضافه خواهند شد.

کنسول پلی‌استیشن ۴ نئو شرکت سونی دارای قدرت سخت افزاری بیشتری نسبت به کنسول پلی‌استیشن ۴ می‌باشد. این کنسول در ماه ژوئن معرفی شد.

منبع: گیمفا

تغییر اساسی آسمان هیچکس رویPS4 Neo