آخرین اخبار

٣۶۴٧٢ ۲۰:۲۵ - ۳۱ مرداد ۱۳۹۵ ٣٨٢ ف

۱/۳ میلیون دلار جایزه مسابقات فیفا ۱۷

بخش ورزشی الکترونیک آرتز اعلام کرد که آنها قصد دارند مجموعا ۱/۳ میلیارد دلار جوایز برای مسابقات بزرگ فیفا ۱۷ که در طی ۱۲ ماه آینده برگزار می‌شود، در نظر بگیرند.

 ۱/۳ میلیون دلار  جایزه مسابقات  فیفا ۱۷

مان زیادی تا انتشار بازی فیقا ۱۷ باقی نمانده است و در حدود یک ماه دیگر، علاقمندان می‌توانند جدیدترین شبیه‌ساز فوتبال  EA Sportsرا تجربه کنند. حال این کمپانی اعلام کرده است که قصد دارد در مسابقات مختلفی که در طی ۱۲ ماه آینده برای فیفا ۱۷ برگزار خواهد کرد، ۱/۳ میلیون دلار جایزه به برندگان اهدا کند. این مسابقات از مسابقات قهرمانی FUT آغاز می‌شود که بازیکنان هر آخر هفته باید برای جوایزی مسابقه دهند. مسابقات مقدماتی این حالت از ماه اکتبر (مهر / آبان) آغاز خواهند شد.

بازیکنان برتر این مسابقات، برای رقابت در جام‌جهانی تعاملی فیفا که امسال با شکل و شمایل جدیدی برگزار می‌شود، دعوت می‌شوند و در ماه فوریه (بهمن / اسفند) دور بعدی مسابقات انجام می‌شود و مسابقات نهایی در ماه آگوست (تیر / مرداد) برگزار می‌‌شود

مسابقات قهرمانی FUT فقط برای بازیکنان بازی برروی پلتفرم‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی برگزار می‌شود و مسابقات مقدماتی قهرمانی نیز فقط برروی کنسول‌های نسل هشتمی برگزار خواهد شد

بازی فیفا ۱۷، قرار است در تاریخ ۲۷ سپتامبر (۶ مهر ۱۳۹۵) در آمریکای شمالی و دو روز بعد یعنی ۲۹ سپتامبر (۸ مهر ۱۳۹۵) در انگلستان و دیگر نقاط دنیا عرضه شود.

منبع زومجی

 ۱/۳ میلیون دلار  جایزه مسابقات  فیفا ۱۷