فروشگاه نی نی جور

آخرین اخبار

٣٧٠۶٧ ۱۵:۵۱ - ۰۹ شهریور ۱۳۹۵ ٢٢٩ ف

سی‌دی پروجکت رد درآمد خود در نیمه آغازین سال ۲۰۱۶ را اعلام کرد

استودیو سی‌دی پروجکت رد، سازنده عنوان ویچر ۳: وایلد هانت، آمار مالی خود در نیمه آغازین سال ۲۰۱۶ میلادی را منتشر کرد و همان‌طور که انتظار می‌رفت، عنوان ویچر ۳ در درآمدهای این استودیو نقش بسزایی داشته است.

سی‌دی پروجکت رد درآمد خود در نیمه آغازین سال ۲۰۱۶ را اعلام کرد

با توجه به آمارهای منتشر شده از سوی استودیو سی‌دی پروجکت رد، درآمد آن‌ها در نیمه آغازین سال جاری ۸۲.۷ میلیون دلار بوده که از این مقدار، ۳۵ میلیون دلار آن سود خالص بوده است. این آمار در مقایسه با آمار مشابه سال گذشته، کاهش قابل‌ملاحظه‌ای داشته است؛ در سال گذشته و همین بازه زمانی، این استودیو ۱۳۳ میلیون دلار در آمده داشته که ۶۱.۲ میلیون دلار آن سود خالص بوده است، البته این مورد را باید در نظر داشت که سال گذشته عنوان مورد انتظار ویچر ۳ عرضه شده بود.

در ادامه آمارهای مالی خود، این استودیو اعلام کرد که فروش ویچر ۳ بسیار بالا بوده، اما آمار دقیقی از آن منتشر نکرده است. علاوه بر این، استودیو سی‌دی پروجکت رد محتوای «خون و شراب» (Blood and Wine) را نیز در شش ماه گذشته عرضه کرد که با توجه به اطلاعات منتشر شده، بخش بسیاری از درآمد این بازه با فروش آن بدست آمده است، البته همکاری این استودیو و فروشگاه GOG نیز در رسیدن به این ارقام بسیار موثر بوده، به‌طوری که از میزان درآمد در این بازه ۱۷.۹ میلیون دلار آن از این طریق بدست آمده است.  در ادامه می‌توانید آمارهای این استودیو از سال ۲۰۱۲ را مشاهده کنید:

 

منبع دنیای بازی

سی‌دی پروجکت رد درآمد خود در نیمه آغازین سال ۲۰۱۶ را اعلام کرد