فروشگاه نی نی جور

آخرین اخبار

٢۴٨٩١ ۱۲:۱۰ - ۱۳ آبان ۱۳۹۷ ٨٧ ف

فغانی: برای قضاوت فینال آسیا انگیزه ای ندارم

داور بین المللی فوتبال کشورمان می‌گوید انگیزه‌ای برای قضاوت در فینال جام ملت‌های آسیا نداشته و مانند همه ایرانی‌ها دوست دارد تیم ملی فوتبال کشورش به فینال رقابت‌ها دست پیدا کند.

فغانی: برای قضاوت فینال آسیا انگیزه ای ندارم

به گزارش "با اسپرت" علیرضا فغانی در خصوص تیم داوری ایران متشکل از محمدرضا منصوری و رضا سخندان که قرار است مسابقات جام ملت‌های ۲۰۱۹ امارات را قضاوت کنند اظهارداشت: من از زمانی که در رویداد‌های بین المللی قضاوت می‌کنم، تمام تلاشم این بوده که بهترین عملکرد را داشته باشم تا نام ایران بیشتر بر سر زبان‌ها باشد و خوشبختانه تا حالا هم کم کاری نکردیم. بدون تردید در این تورنمنت هم همین رویکرد را خواهیم داشت.

وی در ادامه درباره اینکه سال ۹۷ نسبت به سال‌های قبل متفاوت بود افزود: امسال در زندگی من سال ویژه‌ای بود. سال جام جهانی بود و خوشبختانه اتفاقات خوبی برایم رقم خورد. ۴ بازی حساس در این تورنمنت سوت زدم. در مرحله گروهی بازی تیم‌های آلمان با مکزیک و صربستان با برزیل، مرحله یک هشتم دیدار فرانسه – آرژانتین و مسابقه بلژیک و انگستان در رده بندی را قضاوت کردم و خوشبختانه با عملکرد خوب تیم داوری جام را به پایان رساندیم.

فغانی در ادامه در خصوص بازی‌های جام ملت‌های ۲۰۱۹ آسیا بیان کرد: تیم داوری ایران پس از بازی‌های جام جهانی در دوره‌های که کنفدراسیون فوتبال آسیا برای بازی‌های جام ملت‌ها برگزار کرد، شرکت کرد و توانست با موفقیت تست‌های آمادگی جسمانی را پاس کند.

داور بین‌المللی فوتبال کشورمان گفت: برای رسیدن به هدف خودم با تمام توان تلاش می‌کنم. روال کار هم به این صورت است که همیشه باید نوک قله را به عنوان هدف خود قرار دهید تا بتوانید به موفقیت‌هایی دست پیدا کنید. خداراشکر در سال‌های گذشته در مسیری که قرار گرفته‌ام توانستم موفقیت‌های خوبی را به دست آورم. امیدوارم در جام ملت‌های ۲۰۱۹ امارات هم بتوانم یک خاطره ماندگار داشته باشم.

به نقل از میزان وی در پایان خاطرنشان کرد: امیدوارم تیم ملی فوتبال کشورمان عملکرد خوبی در این رقابت‌ها داشته باشد. دیدار فینال جام ملت‌های ۲۰۱۵ آسیا که بین تیم‌های کره جنوبی و استرالیا برگزار شد را سوت زدم و انگیزه‌ای برای قضاوت در فینال این دوره ندارم و مثل تمام ایرانی‌ها دوست دارم تیم ملی فوتبال کشورم به فینال این رقابت‌ها دست پیدا کند.

فغانی: برای قضاوت فینال آسیا انگیزه ای ندارم