فروشگاه نی نی جور

آخرین اخبار

٢٠۶٥٨ ۱۹:۲۰ - ۲۰ شهریور ۱۳۹۷ ٥١١ ف

رونمایی از کاپ سوپرجام ایران

در نشست خبری امروز ( سه شنبه ) سازمان لیگ، از کاپ سوپرجام فوتبال ایران رونمایی شد.

رونمایی از کاپ سوپرجام ایران

به گزارش "با اسپرت" پس از قهرمانی مقتدرانه تیم فوتبال پرسپولیس تهران در لیگ برتر ایران و استقلال با هدایت وینفرد شفر در جام حذفی، مقرر شد سوپرجام فوتبال ایران، روز ۲۹ تیر ۱۳۹۷ در ورزشگاه آزادی تهران میان سرخابی‌های پایتخت آغاز شود.

دربی ۸۷ نبرد قهرمانان لیگ برتر و جام حذفی در ورزشگاه آزادی بود اما آبی‌پوشان پایتخت با هدایت وینفرد شفر به زمان برگزاری این مسابقه معترض و خواستار تعویق زمان بازی شدند اما مسئولان سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال با این درخواست مخالفت کردند تا امیر عباس ملکی، عضو هیئت مدیره استقلال، کناره گیری این تیم از سوپرجام فوتبال ایران را تایید کند تا پرسپولیس با برانکو ایوانکوویچ و بدون برگزاری مسابقه، برای دومین مرتبه پیاپی بر بام فوتبال ایران (سوپرجام) قرار بگیرد.

هواداران استقلال در واکنش به این تصمیم، به مدیران وقت آبی ها (افتخاری، توفیقی و اعضای هیئت مدیره) و مسئولان وزارت ورزش و جوانان، اعتراض کردند که موثر واقع نشد و کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ایران با ریاست اسماعیل حسن زاده در تاریخ ۲ مرداد ۱۳۹۷ (۳۶ روز قبل)  حکم این پرونده را اعلام کرد. طبق رای این کمیته، پرسپولیس تهران با نتیجه ۳ بر صفر برنده اعلام شد و عنوان قهرمانی سوپرجام فوتبال ایران را از آن خود کرد و کمیته استیناف هم این رای را تایید کرد تا استقلالی ها اعتراض شان را به دادگاه عالی ورزش ( CAS ) ارجاع دهند.

به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان البته دیشب ( دوشنبه ) در برنامه 90، مناظره ای بین فتحی، سرپرست باشگاه استقلال تهران و سعید فتاحی، مسئول برگزاری مسابقات لیگ برتر شکل گرفت و عادل فردوسی پور در جمله ای به فتاحی گفت: آیا جام سوپرجام آماده است؟ به جان خودم می گویم نزدیک بازی می گویید بروید منیریه یک جام بیاورید. الان سوپر جام آماده است؟

پس از صحبت ها و هجمه زیاد روی سازمان لیگ، امروز ( سه شنبه ) روابط عمومی این سازمان از کاپ سوپرجام فوتبال ایران رونمایی کرد که تصویر را در زیر مشاهده می کنید.

رونمایی از کاپ سوپرجام ایران