فروشگاه نی نی جور

آخرین اخبار

٢٧٧٥٩ ۱۴:۳۰ - ۱۸ آذر ۱۳۹۷ ۶٣ ف

حضور نایب رییس کمیته داوران AFC در ایران

فدراسیون فوتبال از نایب رئیس کمیته داوران کنفدراسیون آسیا (AFC) برای سفر به ایران دعوت کرد و قرار است او پس از رقابت های جام ملت های آسیا به تهران سفر کند.

حضور نایب رییس کمیته داوران AFC در ایران

به گزارش "با اسپرت" «داود رفعتی» رئیس دپارتمان داوران در گفت وگویی که فدراسیون فوتبال منتشر کرده است، در این خصوص گفت: «هانی بالان» و هیات همراه او به منظور ارزیابی فعالیت های کمیته و دپارتمان داوران ایران و توسعه داوری کشور به تهران سفر خواهند کرد.

وی گفت: این سفرها برای توسعه و پیشرفت هدفمند و فراگیر داوری آسیا صورت می گیرد و پیش از این در مرداد ماه 97 که نمایندگان دپارتمان داوری آسیا به تهران آمدند، گزارش کاملی از آخرین وضعیت داوری فوتبال ایران و فعالیت صورت گرفته به آنها ارائه شد.
رئیس دپارتمان داوران خاطرنشان کرد: از سال 2019 بانوان داور ایران نیز می توانند در مسابقات AFC CUP قضاوت کنند که این نقطه قوتی برای آنها محسوب شود. زیرا توانایی داوران کشورمان هم در آسیا و هم در جهان به اثبات رسیده است.
هفدهمین دوره جام ملت های آسیا از 15 دی تا 11 بهمن ماه به میزبانی کشور امارات متحده عربی برگزار می شود و تیم ایران در این رقابتها در گروه D با تیم های عراق، ویتنام و یمن هم گروه است.
حضور نایب رییس کمیته داوران AFC در ایران