آخرین اخبار

٢٧٨٢٧ ۰۹:۵۰ - ۱۹ آذر ۱۳۹۷ ١١٠ ف

واکنش به بازگشت طارمی به پرسپولیس

پندار خمارلو، مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس در مورد شایعات اخیر نقل و انتقالاتی این باشگاه توضیحاتی ارائه داد.

واکنش به بازگشت طارمی به پرسپولیس

به گزارش "با اسپرت" خمارلو در خصوص اینکه در فضای مجازی فهرستی به عنوان فهرست بازیکنان مورد نیاز برانکو برای نیم فصل دوم که در آن اسامی مثل «مهدی طارمی، فرشاد احمد‌زاده، یونس دلفی و محمد حسین مراد‌مند» دیده می‌شود، منتشر شده اظهار داشت: چیزی که من می‌دانم این است که برانکو فهرستی مدنظر دارد، اما اعلام کرده تا پایان نیم فصل و تا قبل از بازی با پارس جنوبی این لیست را به باشگاه هم نمی‌دهد. ما تا امروز هیچ فهرستی از برانکو نگرفتیم.

وی ادامه داد: این مسئله طبیعی است بالاخره برانکو نمی‌خواهد تا قبل از پایان نیم فصل تیمش به هم بریزد یا فکر بازیکنی خراب شود. ضمن اینکه بالاخره اگر ما بازیکنی بخواهیم از تیم‌های دیگر است و از نظر اخلاقی درست نیست پیش از پایان نیم فصل مذاکره کنیم.

مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس در خصوص اینکه آیا امکان دارد بازیکنی از فهرست بزرگسالان این باشگاه در نیم فصل خارج شود گفت: این مسئله هم بستگی به نظر برانکو دارد. همانطور که می‌دانید محمد انصاری قطعا تا پایان فصل مصدوم است و ممکن است افتاقاتی رخ بدهد و یکی دو نفر از فهرست بزرگسالان خارج شوند.

خمارلو در خصوص اینکه شنیده می‌شود نام ماهینی و احسان علوان‌زاده هم از فهرست پرسپولیس خارج خواهد شد تاکید کرد: با توجه به اینکه ماهینی قطعا از بعد از تعطیلات عید می‌تواند بازی کند بعید است که نام اواز فهرست خارج شود علوان‌زاده هم جزو همان داستان است یعنی فعلا نه لیست جدیدی دست ما رسیده و نه برانکو اعلام کرده فلان بازیکن را می‌خواهد یا نمی‌خواهد. هر چه هست بعد از بازی روز جمعه با پارس جنوبی تکلیف همه چیز مشخص می‌شود با توجه به اینکه بعد از آن بازی یک هفته تمرینات ما ادامه دارد در خصوص این مسائل تصمیم‌گیری خواهد شد.
 
به نقل از میزان وی در پایان در پاسخ به این سوال که آیا نام رضا قوچان‌نژاد هم در فهرست مدنظر برانکو قرار دارد، گفت: در مورد قوچان‌نژاد هیچ چیز رسمی وجود ندارد و شرایط او هم مثل بقیه است.

واکنش به بازگشت طارمی به پرسپولیس