فروشگاه نی نی جور

آخرین اخبار

٢٨۶۴١ ۱۴:۰۰ - ۲۹ آذر ۱۳۹۷ ٥٩ ف

تراکتورسازی به دنبال جذب کیروش

مسئولین تیم تراکتورسازی برای جلب رضایت کی‌روش در قطر به سر می‌برند تا توافق لازم برای سرمربیگری کی‌روش در تراکتورسازی را فراهم کنند.

تراکتورسازی به دنبال جذب کیروش

به گزارش "با اسپرت" تیم فوتبال تراکتورسازی که نیم فصل اول لیگ برتر را با جان توشاک آغاز کرد، در ادامه با برکناری این سرمربی ولزی محمد تقوی به عنوان سرمربی موقت این تیم انتخاب شد.

تراکتورسازی در آخرین بازی خود در لیگ برتر در حضور هفتاد هزاری طرفداران خود نتیجه را به فولاد خوزستان واگذار کردند. مسئولین تراکتورسازی از عملکرد تقثوی رضایت کافی ندارند و به دنبال جانشین برای این مربی خواهند بود.

با توجه به رابطه خوب زنوزی با کی‌روش مسئولین تبریزی تمام تلاش خود را خواهند کرد تا تا این سرمربی مطرح پرتقالی را برای حضور در تبریز جلب کند. 

در حال حاضر نماینده باشگاه تراکتورسازی در اردو تیم ملی حضور دارد و مذاکرات خوبی را با این مربی انجام داده‌اند تا بعد از جام ملت‌های آسیا، این سرمربی مطرح پرتقالی را به عنوان سرمربی تراکتورسازی انتخاب کنند.

حضور مسعود شجاعی، اشکان دژاگه و احسان حاج‌صفی در تیم تراکتورسازی قطعا در انتخاب کی‌روش تاثیر به سزایی خواهد داشت. به نقل از خبرفوری در حال حاضر کی‌روش یکی از گزینه‌های منچستریونایتد برای فصل آینده لیگ برتر جزیره خواهد بود و باید دید کی‌روش بعد از جام ملت‌ها چه تصمیی را برای ادامه فعالیت خود خواهد گرفت.

تراکتورسازی به دنبال جذب کیروش