فروشگاه نی نی جور

آخرین اخبار

٢٩۴٥٩ ۱۷:۰۷ - ۰۹ دی ۱۳۹۷ ١۴٢ ف

یک جلسه محرومیت برای برانکو

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در پی اظهاراتی که درباره مسائل داوری در دیدار با ذوب آهن مطرح کرد، از سوی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال به یک جلسه محرومیت از همراهی سرخپوشان محروم شد.

یک جلسه محرومیت برای برانکو

به گزارش "با اسپرت" برانکو ایوانکوویچ طی حکمی از سوی کمیته انضباطی که به امضای ابراهیم شکوری سرپرست دبیر کلی فدراسیون فوتبال رسیده و به باشگاه پرسپولیس ابلاغ شد، از یک جلسه همراهی تیم فوتبال پرسپولیس محروم شده است.

در حکم فدراسیون فوتبال که به به ماده 57 مقررات انضباطی استناد شده، آمده است: «برانکو ایوانکوویچ به دلیل آنچه که اعتراض شدید به داوری و اهانت به سازمان لیگ و بیان آن به نماینده فدراسیون و تکرار آن در پایان مسابقه، خوانده شد، با یک جلسه محرومیت و پنج میلیون تومان جریمه نقدی روبرو شد. باشگاه پرسپولیس نیز به دلیل اعتراض‌ها به امر داوری که آن را سبب تحریک تماشاگران دانست، طبق همین ماده، به 10 میلیون تومان جریمه نقدی محکوم شد.»
این احکام قطعی خوانده شده است که به معنای غیر قابل تجدید نظرخواهی بودن آن است.
مسوولان باشگاه سپاهان پیش از رویارویی 2 تیم به اظهارنظرهای سرمربی سرخپوشان معترض بودند. این در حالی است که کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال، در روزهای گذشته در حکم جداگانه‌ای نه تنها کمال کامیابی‌نیا را به دلیل مسائل بازی با سپاهان از یک جلسه همراهی سرخپوشان محروم کرد بلکه این بازیکن را نیز همراه با علیرضا بیرانوند دروازه بان ملی پوش سرخپوشان که توبیخ کتبی گرفت، جریمه نقدی هم کرد. به نقل از به این ترتیب، تیم فوتبال پرسپولیس در اولین بازی نیم فصل دوم که بازی با پدیده خواهد بود، علاوه بر کمال کامیابی‌نیا و مهدی ترابی که محروم هستند، برانکو ایوانکوویچ را هم روی نیمکت نخواهد داشت.
یک جلسه محرومیت برای برانکو