فروشگاه نی نی جور

آخرین اخبار

کیروش: از برنامه ما حمایت نشد

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: این آماده سازی که من در ذهن داشتم نبود و نیست ولی وقتی سرنوشت ما در دستان دوستانمان قرار می گیرد باید با کمال فروتنی تشکر کنم زیرا آنها این کمپ را به ما هدیه کردند.

کیروش: از برنامه ما حمایت نشد

به گزارش "با اسپرت" و به نقل از فارس کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در نشست خبری پیش از بازی دوستانه با تیم ملی قطر اظهار داشت:از کسانی که در اینجا نظرات من را در راه جام ملتهای آسیا به مردم منتقل می کنند تشکر می کنم.

*باید الان دهمین بازی را انجام می دادیم ولی متاسفانه نشد

سرمربی تیم ملی در خصوص اینکه تیم ملی ایران تاکنون 5 بازی دوستانه در راه جام ملتها داشته و قطر حریف تیم ملی در بازی فردا 9 بازی داشته است گفت: جا دارد یک بار دیگر از قطری ها تشکر کنم که قبل از جام ملتهای آسیا از ما میزبانی کردند.تیم ملی قطر 9 بازی و ما 5 بازی انجام شده بود و اگر دعوت قطری ها نبود ما تنها 3 بازی انجام داده بودیم. این آماده سازی که من در ذهن داشتم نبود و نیست ولی وقتی سرنوشت ما در دستان دوستانمان قرار می گیرد باید با کمال فروتنی تشکر کنم زیرا آنها این کمپ را به ما هدیه کردند.البته ما باید الان دهمین بازی را انجام می دادیم ولی متاسفانه نشد.

* برنامه ریزی ما از سوی مسئولان داخلی ایران حمایت نشد

کی روش در خصوص اینکه آیا در فاصله کم بازی ها به ترکیب اصلی تیمش رسیده است یا خیر گفت:همانطور که می دانید ما یک برنامه ریزی داشتیم که از طرف مسئولان داخلی ایران حمایت نشدیم ولی مجبور هستم میانبرهایی بزنم و دقیقا مثل جام جهانی روسیه و جام ملتهای آسیادر گذشته، مجبور هستم تصمیمات شعبده گونه بگیرم و حالا هم فقط هدفمان این است که از حضور در بازی ها لذت ببریم و با امید جلو برویم تا موفق شویم.

* بازی فردا به نفع قطر است نه ایران

وی ادامه داد: به طور مثال ما در بازی های گروهی مقابل عربستان و امارات و اینگونه تیم ها حضور نداریم پس برای ما زیاد عقلانی نیست که مقابل تیمی مثل قطر بازی کنیم ولی چون این بازی یک هدیه بوده باید آن را بپذیریم و از آنها تشکر کنیم. اگر کسی منفعتی در این بازی داشته باشد قطر است چون ایران به سبک بازی رقبایش در بازی های گروهی بازی می کند و این برای قطر خیلی خوب است.

* ما بعد از جام جهانی زیر درخت نارگیل نشستیم
سرمربی تیم ملی ایران در پاسخ به سوال خبرنگار قطری مبنی بر اینکه نظرش در مورد پیشرفت فوتبال گفت: مطمئنا در بازی هایی که از آنها دیدیم پیشرفت زیادی داشته اند. یک نسل جدید از بازیکنان را در این کشور شاهد هستیم. آنها هماهنگی خوبی دارند ولی همه تیم ها پیشرفت کرده اند و در حال رویاپردازی برای قهرمانی هستند. ما بعد از جام جهانی زیر درخت نارگیل نشستیم و منتظر بودیم میوه های روی درخت روی سرمان نیفتد! اگر سردار آزمون یکی از میوه های نارگیل  را گل کند مطمئنا می توانیم به موفقیت برسیم( با خنده).

* از حرفای سانچز بابت چالش قهرمانی در جام ملت ها سورپرایز نشدم
به گزارش فارس، وی در  پاسخ به سوال خبرنگار اعزامی فارس به قطر در اینباره که سانچز سرمربی قطر امروز در مصاحبه ای مدعی شده می خواهیم قهرمانی جام ملتهای آسیا را به چالش بکشیم گفت: طبیعی است که او چنین چیزی بخواهد چون سانچز یک مربی خوب است. اگر  او چیزی متفاوت می گفت من متعجب می شدم. با توجه به تمام سرمایه گذاری و حضور بازیکنانی مثل ژاوی حتما باید سانچز چنین حرفی می زد. اگر او چنین حرفی نمی زد من متعجب می شدم چون این کشور در جام جهانی قبل حضور نداشت ولی از نظر استحقاق شک نکنید که آنها استحقاق قهرمانی را دارند اما اینکه آیا آنها توانایی برد یا کسب جام را دارند آن بحث فرق می کند. کشورهایی مثل ژاپن، استرالیا و کره شانس قهرمانی هستند و من از صحبتهای سانچز سورپرایز نشدم.به نظر شما با این کمپ و امکانات چه توقعی می شود داشت؟ما فقط دعا می کنیم بتوانیم چنین فرصت و امکاناتی داشته باشیم.

*تنها فکر و ذکر من و تیم بازی با یمن است

کی روش ادامه داد: ما در زمین، یک هدف داریم و هزار در صد تمرکزمان را برای بازی با یمن گذاشتیم. تنها فکر من این است که مقابل یمن بازی خوبی انجام بدهیم و این تنها فکر و ذکر من و بازیکنان تیم ملی ایران است.

*عاشقان واقعی تیم ملی حمایت می‌کنند و بقیه هم می‌توانند در منزل بمانند

به گزارش فارس، کی روش در خصوص اینکه 2 روز پیش مدعی شد همه پرچم صلح بالا بیاورند و آیا بابت این اظهار نظر واکنش مثبتی دیده است یا خیر گفت:بله. هم صحبت های خوبی شده و هم حمایت های فوق العاده ای صورت گرفته است. من مطمئنم حامیان، طرفداران و عاشقان واقعی تیم ملی حمایت می کنند و بقیه هم می توانند در منزل بمانند.

* فرقی نمی کند مقابل کدام تیم هستیم، تمرکزمان روی کار خودمان است
سرمربی تیم ملی ایران در خصوص اینکه آیا انرژی و روحیه خوبی که در تیمش وجود دارد می تواند تیم را به قهرمانی جام ملت ها هدایت کند گفت: ما باید این کار را انجام بدهیم، باید تفکر مثبت داشته باشیم و همه چیز را تبدیل به عادت کنیم. برای ما فرقی ندارد مقابل اسپانیا، لبنان، یمن یا قطر بازی می کنیم بلکه ما کار خودمان را انجام می دهیم و به همه نشان می دهیم که تمرکزمان روی کار خودمان است.

* شبکه الکاس حرفه ای است اما عده ای دوست دارند تیم ملی ایران را بهم بریزند 
کی روش در ادامه گفت: می خواهم به شبکه الکاس بگویم. ما از طرف تیم ملی ایران و فدراسیون فوتبال و ملت ایران  شکایت می کنیم چون این شبکه درهای خودش را به روی شخصی باز کرد که نمایندگی در ایران ندارد. مهرداد مسعودی که به هیچ عنوان نماینده سازمانی نیست و پولش را از قطر می گیرد  سیستم امنیتی ما را باز کرد و با بازکردن پای یک شخص به این شبکه باعث ایجاد ناراحتی ما شد.ما اینجا به عنوان دوست آمدیم و می خواستیم تا پایان دوست بمانیم و توقع نداشتیم وارد این کمپین کثیف که از طرف این شخص ایجاد شد شویم. از این شبکه تشکر می کنم چون یک شبکه حرفه ای با امکانات است ولی باید لطمه زده شده توسط این فرد، ایجنت و یا دلال جبران شود چون آنها دوست دارند تیم ملی ایران را به هم بریزند.

کیروش: از برنامه ما حمایت نشد