فروشگاه نی نی جور

آخرین اخبار

تکذیب خبر جدایی شجاعیان از استقلال

اظهارات هوشنگ نصیرزاده، مدیرعامل باشگاه ماشین سازی تبریز در خصوص وضعیت داریوش شجاعیان، نگرانی‌هایی را بین هواداران این تیم ایجاد کرد.

تکذیب خبر جدایی شجاعیان از استقلال

به گزارش "با اسپرت" نصیرزاده معتقد است بنابر قراردادی که با باشگاه استقلال بسته شده، تاخیر در پرداخت اقساط شجاعیان این اختیار را به ماشین سازی می‌دهد تا بازیکن را به تبریز برگرداند.

 
با اینحال این اتفاق هرگز نخواهد افتاد و با وجود اینکه نصیرزاده در صحبت‌هایش اعلام کرد؛ ماشین سازی حتی به شجاعیان مصدوم نیز احتیاج دارد اما وینگر آبی‌ها در تهران ماندنی است چرا که قرار است پولی به باشگاه استقلال برسد و این باشگاه به محض دریافت پول، به نقل از خبرفوری؛ بدهی خودش را با باشگاه ماشین سازی تسویه خواهد کرد.
 
مبلغ بدهی استقلال بابت انتقال شجاعیان 200میلیون تومان است که تا پیش از آغاز نیم فصل دوم با باشگاه تبریزی تسویه خواهد شد. از طرفی تزریق این پول به باشگاه استقلال کمک می‌کند تا طلب بازیکنان و اعضای تیم را طبق قرارداد، پرداخت کنند. گفته می‌شود مدیران استقلال به اعضای تیم اعلام کرده‌اند در تعطیلات نیم فصل، پرداختی‌‌ها به 50درصد خواهد رسید تا تعهدات باشگاه به اعضای تیم، پیش از آغاز نیم فصل دوم عملی شده باشد.
تکذیب خبر جدایی شجاعیان از استقلال