فروشگاه نی نی جور

آخرین اخبار

اضافه شدن بازیکنان جدید به جمع تراکتوری ها

سرمربی تیم فوتبال تراکتور گفت: چند بازیکن جدید در روزهای آینده به تیم اضافه می‌شوند

اضافه شدن بازیکنان جدید به جمع تراکتوری ها

به گزارش "با اسپرت" محمد تقوی درباره وضعیت فعلی تیم تراکتور اظهار کرد: بعد از باخت مقابل فولاد خوزستان که به نظرم بدترین نتیجه ممکن بود و من از خود بچه‌ها هم ناراحتم که چرا این اتفاق افتاد، برنامه‌ریزی را بر این مبنا قرار دادیم که در دو هفته اول تمرینات، کارهای بدنی داشته باشیم تا بازیکنان از نظر بدنی بعد از ۱۲ روزی که استراحت می‌کنند، به شرایط مناسب برگردند.

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی در ادامه افزود: با همکاری و هماهنگی‌هایی که طی هفته‌های اخیر با اعضای کادر فنی داشتیم، برنامه‌ تمرینات تنظیم شد و بازیکنان از نظر بدنی شرایط خوبی پیدا کردند.

 وی اضافه کرد: کارهای تاکتیکی را از هفته بعد شروع می‌کنیم و برای برگزاری چند دیدار دوستانه برنامه ریزی کرده‌ایم.
 
تقوی با ابراز نگرانی از نبود بازیکنان ملی‌پوش، اظهار داشت: این موضوع باعث می‌شود که بین بازیکنان تعادل برقرار نشود، چرا که بازیکنان حاضر در تمرینات برنامه‌های پرفشاری پشت سر می‌گذارند ولی تمرینات تیم ملی با ما متفاوت است چون آن‌ها در شرایط بازی هستند و ما تعطیلات را پشت سر می‌گذاریم.

به نقل از ایسنا محمد تقوی در ادامه اظهاراتش، از اضافه شدن چند بازیکن جدید طی روزهای آینده خبر داد و بیان داشت: با اضافه شدن چند مهره جدید در روزهای آینده تیم ما تا حدود زیادی کامل می‌شود و باید منتظر بازگشت بازیکنان ملی‌پوش باشیم.

اضافه شدن بازیکنان جدید به جمع تراکتوری ها