فروشگاه نی نی جور

آخرین اخبار

٣١٣٣٥ ۱۳:۲۰ - ۰۲ بهمن ۱۳۹۷ ٩٧ ف

آقاجانیان: باید بیشتر تمرکز کنیم

مارکار آقاجانیان مربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: شاید اگر بیشتر تمرکز می‌کردیم گل‌های بیشتری به عمان می‌زدیم، چون تمرکز بالا درخواست سرمربی از بازیکنان است.

آقاجانیان: باید بیشتر تمرکز کنیم

به گزارش "با اسپرت" مارکار آقاجانیان در خصوص دیدار تیم‌های ملی فوتبال ایران و عمان در مرحله یک‌هشتم نهایی جام ملت‌های آسیا که با پیروزی و صعود شاگردان کی‌روش به پایان رسید، اظهار داشت: جا دارد به بازیکنان و هواداران خسته نباشید بگویم. مردم به خوبی ما را تا اینجا حمایت کردند و امیدواریم که حمایت‌ها تا پایان جام ادامه داشته باشد. انگیزه بازیکنان با دیدن هواداران دو چندان می‌شود و امیدوارم این حمایت‌ها هیچ‌وقت از ما دریغ نشود.

وی افزود: بازی سختی مقابل عمان داشتیم و همیشه بازی در مراحل حذفی بسیار دشوار است. عمان یکی از تیم‌های خوب این جام بوده و آنها جلوی ژاپن هم بازی خوبی ارائه دادند. شاید اگر در آن بازی پنالتی برای عمان گرفته می‌شد اتفاقات دیگری برای‌شان در بازی با ژاپن رخ می‌داد. بازی راحتی در جام ملت‌ها وجود ندارد به همین دلیل ما با تمرکز بالا پیش می‌رویم تا به موفقیت برسیم.

مربی تیم ملی فوتبال ایران در مورد اینکه کی‌روش کنار زمین به شدت جنب و جوش داشت، تصریح کرد: به هر حال تقاضای سرمربی تیم ملی از بازیکنان درست پیاده کردن برنامه‌ها و داشتن تمرکز بالا است. شاید اگر بیشتر تمرکز می‌کردیم گل‌های بیشتری به عمان می‌زدیم.

آقاجانیان در خصوص اینکه مقابل عمان، تیم ملی چند موقعیت خوب را از دست داد و اینکه آیا این مسئله می‌تواند در بازی‌های آینده برای تیم ملی مشکل‌ساز شود، گفت: ایجاد موقعیت زیاد نشان دهنده قدرت بالای تیم ما و بخش دیگر آن تمرکز بالا است تا این موقعیت‌ها را از دست ندهیم که هر دو مورد باید رعایت شود.

وی در مورد اینکه کادرفنی با تغییرات زیاد در ترکیب همه حریفان را گیج کرده است، اظهار داشت: همانطوری که کی‌روش هم گفت ما ۲۳ بازیکن آماده در اختیار داریم و این نکته بسیار مثبتی است. اینکه ما می‌توانیم تغییرات در ترکیبمان بدهیم می‌تواند فشار بازی‌ها را برای بازیکنان کمتر کند.

مربی تیم ملی فوتبال ایران در پایان در مورد اولین بازی مسعود شجاعی در جام ملت‌ها مقابل عمان نیز به میزان گفت: شجاعی یکی از بازیکنان مهم و کاپیتان تیم ما است. او به عنوان یک لیدر چه داخل و چه بیرون از زمین می‌تواند به تیم کمک کند و مطمئن باشید باز هم در ادامه جام از تجربه و بازی او بیشتر استفاده خواهیم کرد.

آقاجانیان: باید بیشتر تمرکز کنیم