فروشگاه نی نی جور

آخرین اخبار

١۶٧۴٠ ۱۹:۰۴ - ۰۸ مرداد ۱۳۹۷ ١٩٣ ف

سایپا فعلا با حقیقی قرارداد نمیبندد

سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: تا وقتی تکلیف اخباری مشخص نشود، نمی‌توانیم با حقیقی قرارداد ببندیم.

سایپا فعلا با حقیقی قرارداد نمیبندد

به گزارش "با اسپرت" علی دایی در حاشیه تمرین تیم سایپا در جمع خبرنگاران در مورد برد سایپا در هفته اول گفت: شرایط تیم ما نسبت به هفته قبل بهتر شده و چند بازیکن مصدوم ما به تمرینات رسیده‌اند و اگر چه در بازی اول پیروز شدیم اما نقایصی داشتیم که باید در تمرینات رفع کنیم ولی برای بازی اول خوب بود و بازیکنان خوب بازی کردند. هرچند ۳ گل زدیم اما مشکلات را باید برطرف کنیم تا تیم ما کامل تر شود.

وی در مورد مشکلات مالی سایپا گفت: متاسفانه به غیر از دو سه تیم اکثر باشگاه‌ها مشکل مالی دارند و ما هم استثنا نیستیم ما هم در نقل و انتقالات دیر وارد شدیم که به دلیل مشکلات مالی بود. نتوانستیم بازیکنانی که قیمت شان بالای یک میلیارد تومان بود را جذب کنیم. سعی کردیم بازیکنان را در رنج مشخص قیمتی بگیریم. چند بازیکن با تجربه لیگ را به تیم اضافه کردیم و خدا را شکر همه بازیکنان هم خوب بودند و جوانان هم خوب بودند.

دایی در مورد اینکه چه بازیکنانی به تیم سایپا اضافه خواهند شد و بحث حضور حقیقی در سایپا چگونه است به نقل از فارس گفت: باید بگویم که با حقیقی تا روزی که اخباری تکلیفش را مشخص نکند نمی‌توانیم قرارداد ببنیدیم. اخباری در فهرست تیم ما بود اما به هر علتی که خودش می داند به تمرینات نیامد و از قبل هم مشخص بود برنامه ما چه هست. منتظر مشخص شدن تکلیف اخباری هستیم اینکه او می ‌ماند یا می‌رود. دنبال گزینه‌هایی هستیم. خودم با حقیقی صحبت کردم که اگر جایی نرفت و تکلیف گلرهای ما مشخص شد جذب کنیم که او هم به مسافرت ترکیه رفت و هنوز به من خبر نداده است.

سایپا فعلا با حقیقی قرارداد نمیبندد