فروشگاه نی نی جور

آخرین اخبار

١٩٣٠٨ ۰۰:۳۰ - ۰۴ شهریور ۱۳۹۷ ٢۶٢ ف

هافبک پدیده از وضعیت تیم میگوید

هافبک تیم فوتبال پدیده خراسان گفت: فصل پیش می‌توانستیم سهیمه آسیا بگیریم، اما در یک شب شش امتیاز‌مان را کسر کرده و تیم را رها کردند تا همه چیز از دست برود.

هافبک پدیده از وضعیت تیم میگوید

به گزارش "با اسپرت" اکبر صادقی در مورد پیروزی 2 بر یک تیمش مقابل پیکان در مشهد، اظهار داشت: یکی از سخت‌ترین بازی‌های خود را با پیروزی پشت سر گذاشتیم. هواداران به بهترین شکل از ما حمایت کردند و با وجود اینکه در نیمه اول بازی تقریباً برابر بود و برتری نسبی داشتیم در نیمه دوم شرایط‌مان خیلی بهتر شد و به گل برتری رسیدیم. بعد از اینکه گل تساوی را دریافت کردیم که واقعاً گل بدی بود خودمان را جمع کرده و گل برتری را به ثمر رساندیم. این برد حاصل تلاش دسته جمعی و حمایت تماشاگران بود.

وی در واکنش به اظهارنظرهایی که در مورد تیمش می‌شود مبنی بر اینکه پدیده بازی‌های راحتی را برده و عیار این تیم در آینده مشخص خواهد شد، تصریح کرد: ما استقلال خوزستان را که با پرسپولیس مساوی کرد 10 نفره در اهواز بردیم و پیکانی را که در آزادی مقابل استقلال به تساوی رسیده بود، شکست دادیم. این نتایج نشان می‌دهد که تیم خوب و یکدستی داریم. در تیم ما بازیکنی خود را بالاتر از بقیه نمی‌داند و کادرمان هم از مربیان خیلی خوبی تشکیل شده است. آقا یحیی استراتژی‌های خوبی دارد و مدیریت باشگاه هم تلاش زیادی می‌کند تیم در آرامش باشد. حضور بازیکنان جوان و باتجربه در تیم ما کمک زیادی می‌کند تا بتوانیم این روند را ادامه دهیم و در آخر به یک مقام مناسب دست پیدا کرده و مردم مشهد را خوشحال کنیم.

صادقی با اشاره به اتفاقاتی که فصل پیش در تیمش رخ داد و آنها را از عرش به فرش رساند، عنوان کرد: فصل پیش شرایط خیلی خوبی داشتیم تا اینکه در یک شب همه چیزمان را از دست داده و با کسر شش امتیاز از رده چهارم به رده دهم جدول آمدیم. به یکباره تیم را رها کردند و فقط سرآسیایی و قاضی حیدری تیم را تا حدی حمایت کردند. در نیم‌فصل اکبر ایمانی هم از تیم ما رفت، پرداخت‌ها مالی به بازیکنان انجام نشد و چند جلسه از تمرینات برگزار نشد، در حالی که اگر پشت آن تیم را خالی نمی‌کردند می‌توانستیم سهمیه آسیا را بگیریم. به‌هرحال فصل پیش را با همه اتفاقات بدش فراموش کردیم. ان‌شاءالله این فصل با حمایتی که مسئولان از تنها تیم استان در لیگ برتر خواهند داشت بتوانیم نتایج بهتری کسب کرده و به جایگاه مناسبی دست یابیم.

هافبک پدیده خراسان با تقدیر از هواداران مشهدی به نقل از تسنیم اضافه کرد: دیروز وقتی آن همه هوادار را در ورزشگاه دیدیم واقعاً خوشحال شدیم و انگیزه‌مان برای برد بیشتر شد. ان‌شاءالله که این روند ادامه داشته باشد و ما در شهر خودمان به خوبی حمایت شویم. ماندن در بالای جدول خیلی سخت است و تلاش می‌کنیم بازی به بازی پیش رفته و ثبات لازم را در نتیجه‌گیری داشته باشیم. از حالا هم برد مقابل پیکان را فراموش کرده و فقط روی بازی با ذوب‌آهن تمرکز خواهیم کرد.

هافبک پدیده از وضعیت تیم میگوید