آخرین اخبار

٢۶١٥٢ ۱۹:۱۵ - ۲۸ آبان ۱۳۹۷ ۶٣ ف

تمجید ویژه جلالی از برانکو

سرمربی تیم فوتبال پیکان با بیان اینکه قبول ندارد پرسپولیس کم بضاعت بوده است، گفت: در بازی امروز خدا پرسپولیس را بیشتر دوست داشت.

تمجید ویژه جلالی از برانکو

به گزارش "با اسپرت" مجید جلالی پس از پایان دیدار تیم های پیکان و پرسپولیس در گفتگویی تلویزیونی اظهار داشت: هر گلی که در فوتبال به ثمر می رسد یک نفر اشتباه می کند. داور در گل اول پرسپولیس اشتباه کرد چون قبل از گل اصلا خطایی رخ نداد. گل دوم هم دروازه بان ما اشتباه کرد. از آنچه بازیکنانم در نود دقیقه انجام دادند، راضی هستم.

وی افزود: بازیکنانم مسلط و خوب بازی کردند ولی گاهی نتیجه دست شما نیست. خدا آنها را بیشتر دوست دارد! 

سرمربی پیکان ادامه داد: در طول فصل فقط دو بار شانس داریم در آزادی بازی کنیم. کاش می شد بیشتر در آزادی بازی کنیم. اینجا فضای خوبی برای بازی کردن و ایمن بودن و بهتر نشان دادن است.

جلالی تاکید کرد: حیف شد در این بازی شکست خوردیم. اگر می بردیم، به رده چهارم می رسیدیم. خیلی حیف شد.

سرمربی پیکان درباره بازی کردن پرسپولیس و بسته بودن دست برانکو گفت: هرچه برانکو را تمجید کنیم، کم بوده است. او در این چند سال خودش  را اثبات کرده است ولی اینکه می گویید «با این بضاعت» برایم سئوال است. تیمی که در زمین بود، کدام یک فینال آسیا را بازی نکرده بود؟ به جز رادوشوویچ همه در فینال بازی کرده بودند. اگر بگویید پرسپولیس ۵ روز تمرین نداشتند می گویم حق با شما است ولی اگر بگویید با این بضاعت قبول نمی کنم. فقط دو بازیکن جوان در دقیقه ۹۴ آمد که آنرا حساب نکنید.

جلالی افزود: یک موقع هست که شما هوادار هستید و هوادار هم دوست دارد به نفع تیمش صحبت کند. یک موقع شما رسانه هستید که این طور صحبت کردن خوب نیست. منصفانه ببینید تیمی که داشت بازی می کرد، در فینال آسیا هم بود. بضاعت پرسپولیس خوب بود. اگر بگویید پرسپولیس افت انگیزه داشت و یا تمرین نداشت قبول می کنم. ۴ بازیکن ما با تیم امید بودند و مهدی شیری هم محروم بود. من یکبار نگفتم این بازیکنان را ندارم. هیچکس هم نگفت این بازیکنان را ندارم.

وی تاکید کرد: من به این فضاها سالهاست که عادت دارم. در طول این ۳۰ سال هر موقع با استقلال و پرسپولیس بازی می کردم و تیمم می برد، آن تیم ها اشکال داشتند یا داور مشکل داشت و تیم ما مهم نبود. 

سرمربی پیکان همچنین در نشست خبری شرکت کرد و گفت: داوری عالی بود. اما او روی تک اشتباهی که داشت نتیجه بازی را تغییر داد. من متوجه نشدم چرا داور برای حریف خطا گرفت تا همان توپ گل اول پرسپولیس را در پی داشته باشد.

جلالی درباره اشتباه شیخ ویسی دروازه بان تیمش روی گل دوم اظهار داشت: خیلی حیف شد. امروز خوب بازی کردیم. اگر می بردیم به رده چهارم جدول می رسیدیم. به هر حال این اتفاق افتاد و من واقعا حرفی برای گفتن ندارم.

وی افزود: می گفتند پرسپولیس با نوجوانان و جوانانش بازی می کند. شما به من بگویید کدام بازیکن پرسپولیس غیر از دروازه بان آنها در فینال آسیا نبود؟! آنهایی که در رسانه کار می کنند مسئولیت نخستشان خبرنگاری است و سپس هواداری. باید بگویم بعضی ازدوستان هوادار هستند و سپس خبرنگار.

به نقل از مهر جلالی در پایان خاطرنشان کرد: من برای پرسپولیس و برانکو احترام خاصی قائلم و اصلا این حرفها را لازم نیست درباره آنها بزنیم. چون مشخص است چه مربی و چه تیمی است. این تیم آنقدر خوب بود که دو شانس کم خود را تبدیل به گل کرد و به برد رسید.

تمجید ویژه جلالی از برانکو