آخرین اخبار

٢٨٠٨۶ ۱۴:۲۰ - ۲۲ آذر ۱۳۹۷ ٨۴ ف

آمادگی سرخ پوشان برای دیدار با پارس جنوبی

شاگردان برانکو ایوانکوویچ آخرین تمرین خود را برای دیدار مقابل پارس جنوبی برگزار کردند.

آمادگی سرخ پوشان برای دیدار با پارس جنوبی

به گزارش "با اسپرت" سرخپوشان آخرین تمرین خود، پیش از دیدار مقابل پارس جنوبی جم را از ساعت 11 امروز (پنجشنبه) در ورزشگاه شهید کاظمی آغاز کردند.

برانکو ایوانکوویچ ابتدا بازیکنان را در میانه زمین جمع کرد و دقایقی با آنها به صحبت پرداخت. بعد از تشریح برنامه‌های سرمربی، بازیکنان به دو گروه تقسیم شدند و به فوتبال هدفمند پرداختند.

مارکو، بخش بعدی تمرین را بر عهده گرفت و برنامه‌های بدنسازی را در دستور کار قرار داد.  فوتبال هدفمند و کارهای بدنسازی در دو مرحله متوالی انجام شد. دروازه‌بان‌ها زیر نظر ایگور پانادیچ به مرور تمرینات خود پرداختند.

 حسین ماهینی با پزشک تیم، راه رفتن دور زمین را در برنامه داشت.فوتبال درون تیمی در نیمی از زمین مرحله بعدی تمرین بود که با انتقال نکات لازم از سوی کادر فنی، انجام شد.

ارسال از جناحین، کنترل، شوت به سمت دروازه، ضربات ایستگاهی، شروع مجدد، کرنر و مرور کارهای تاکتیکی نیز بخش بعدی تمرین امروز بود.

سرخپوشان پس از تمرینات پرنشاط و شاداب امروز، بدن‌ها را سرد و راهی رختکن شدند تا در اردوی پیش از بازی شرکت کنند. به نقل از تسنیم تیم فوتبال پرسپولیس از ساعت 16:15 فردا (جمعه) در چارچوب هفته پانزدهم لیگ برتر و در ورزشگاه آزادی، میزبان پارس جنوبی خواهد بود.

آمادگی سرخ پوشان برای دیدار با پارس جنوبی