فروشگاه نی نی جور

آخرین اخبار

٣٢۴٨٢ ۲۱:۳۰ - ۱۷ بهمن ۱۳۹۷ ١٢٩ ف

پرسپولیس جریمه خواهد شد!

مسئول برگزاری مسابقات سازمان لیگ با بیان اینکه پرسپولیس جریمه می‌شود گفت: می‌خواستیم بازی پرسپولیس و پدیده را لغو کنیم ولی به‌احترام هواداران بازی را برگزار کردیم.

پرسپولیس جریمه خواهد شد!

به گزارش "با اسپرت" سعید فتاحی در مورد صحبت‌هایی که درباره لغو بازی امروز پرسپولیس و پدیده مطرح شده بود، گفت: طبق اساسنامه سازمان لیگ و همچنین فیفا و AFC تبلیغات دور زمین برای سازمان لیگ، فدراسیون فوتبال یا فیفا و AFC است. با توجه به اینکه ورزشگاه آزادی به‌غلط تبلیغات گرفته بود ما به باشگاه اعلام کردیم که جمع شود ولی خودداری کردند.

این حق باشگاه است نه‌فقط باشگاه پرسپولیس بلکه همه باشگاه‌ها؛ 80 درصد درآمد تبلیغات محیطی برای باشگاه‌هاست و به‌خاطر همین ما باید از حق باشگاه‌ها دفاع کنیم. می‌خواستیم بازی را لغو کنیم ولی به‌احترام هواداران  بازی را انجام دادیم، با این حال پرونده را حتماً به کمیته انضباطی فرستادیم و پرسپولیس جریمه می‌شود.

به نقل از تسنیم مسئول برگزاری مسابقات سازمان لیگ درباره زمان برگزاری دیدار دربی در 10 فروردین‌ماه گفت: زمان برگزاری دربی بررسی لازم ندارد و شما خبرنگاران این موضوع را مطرح کردید. استقلال هم به ما نامه‌ای نزده است. ما با مصاحبه کار نداریم ما با نامه و مدرک کار داریم. برنامه لیگ 3 ماه قبل از شروع لیگ اعلام شده است، فینال حذفی و سوپرلیگ هم اعلام شده است. طبق قرعه‌کشی قرار بود دربی در عید برگزار شود. بازی فولاد و پرسپولیس هم با هماهنگی‌هایی که انجام دادیم 2 ساعت زودتر و از ساعت 15 برگزار خواهد شد.

پرسپولیس جریمه خواهد شد!