فروشگاه نی نی جور

آخرین اخبار

١۴٥٨٥ ۱۸:۵۷ - ۲۴ تیر ۱۳۹۷ ١۴١ ف

رونالدو-ناپولی؛ پروژه کنسل شده

شبکه تلویزیونی پریمو اسپورت دست به افشاگری جالبی درباره رونالدو زد.

رونالدو-ناپولی؛ پروژه کنسل شده

به گزارش "با اسپرت" کریستیانو رونالدو سرانجام بعد از  9 سال حضور در رئال مادرید تصمیم گرفت که از  این تیم جدا شود و راهی یوونتوس شود. رونالدو با قراردادی چهار ساله و به ارزش 105 میلیون یورو پیراهن یووه را بر تن کرد و سالانه 30 میلیون یورو حقوق دریافت خواهد کرد.

شبکه تلویزیونی پریمو اسپورت دست به افشاگری جالبی درباره رونالدو زد تا جایی که اعلام کرد که خورخه مندس، مدیر برنامه‌های  کریستیانو رونالدو قبل از این که او راهی یوونتوس شود این بازیکن را با توجه به رابطه بسیار خوبی که با آنچلوتی داشت به ناپولی معرفی کرد اما رئیس این باشگاه توان پرداخت حقوق نجومی این بازیکن پرتغالی را نداشت و به همین خاطر رونالدو راهی یوونتوس شد.

رونالدو با حضور در ناپولی می‌توانست بار دیگر یاد و خاطر دیگو مارادونا را در این تیم زنده کند و آنها را به قهرمانی در سری A برساند.

به گزارش تسنیم اورلیو دلورنتیس مالک باشگاه ناپولی خبر رسانه‌های ایتالیایی مبنی بر دریافت پیشنهاد از مدیر برنامه‌های کریستیانو رونالدو برای خرید این بازیکن پرتغال را تأیید کرد.

دلورنتیس درباره رونالدوی 33 ساله که هفته گذشته با قراردادی 100 میلیون یورویی به یوونتوس پیوست، گفت: "به ما پیشنهاد شد که با رونالدو قرارداد ببندیم. مدیربرنامه‌های او، (ژرژ) مندز، با من تماس تلفنی گرفت. ما برنامه داشتیم که یک پیشنهاد ارائه کنیم و درصدی از سرمایه تضمین شده‌ای که ورودش برای ما به ارمغان می‌آورد را به او می‌پرداختیم. با این حال پرداخت 350 میلیونی که یوونتوس برای خرید رونالدو سرمایه‌گذاری خواهد کرد، از عهده ما برنمی‌آمد. ما با خرید رونالدو ریسک بردن باشگاه به سمت ورشکستگی را به جان می‌خریدیم."

رونالدو-ناپولی؛ پروژه کنسل شده