فروشگاه نی نی جور

آخرین اخبار

٢٩٠١٣ ۱۶:۳۰ - ۰۳ دی ۱۳۹۷ ١٨٩ ف

اینتر به دنبال فروش ناینگولان

باشگاه اینتر قصد دارد در اولین فرصت از دست هافبک پرحاشیه خود خلاص شود.

اینتر به دنبال فروش ناینگولان

به گزارش "با اسپرت" باشگاه اینتر ممکن است در ماه ژانویه راجا ناینگولان را به تیمی دیگر بفروشد.

ناینگولان در پایان فصل گذشته از رم جدا و به سرمربی سابقش لوچانو اسپالتی در اینتر ملحق شد. او اما از زمان پیوستن به نراتزوری انتظارات را برآورده نکرده است. علاوه بر مصدومیت‌هایی که او را در ابتدای فصل خانه‌نشین کرد، این هافبک بلژیکی درگیر حواشی زیادی بوده است که آخرین آنها منجر به مجازات شدنش از سوی باشگاه شد. او به دلیل تأخیر‌های مکرر برای حضور در تمرینات، روز گذشته (یکشنبه) از سوی باشگاه اینتر به صورت موقت محروم و 100 هزار یورو جریمه نقدی شد.

اکنون اما نشریه گاتزتا دلواسپورت نوشته است که حواشی مدت کوتاه حضور ناینگولان در اینتر بیش از آن است که مسئولان باشگاه به ماندن او در تیم رضایت دهند و به همین دلیل آنها کمتر از یک سال پس از عقد قرارداد 38 میلیون یورویی با او تصمیم به فروشش گرفته‌اند.

اینتر فصل گذشته به عنوان بخشی از رقم خرید ناینگولان، محصول با استعداد آکادمی خود، نیوکولو زانیولو را به رم فروخت و همین موضوع بیشتر حسرت هواداران نراتزوری را برمی‌‌انگیزد به ویژه اینکه بازیکن ایتالیایی یادشده برخلاف هافبک بلژیکی اینتر در فصل جاری خوش درخشیده است.

به نقل از تسنیم گاتزتا نوشته است که اینتر به طور جدی به فروش ناینگولان فکر می‌کند و احتمال دارد که او را به یکی از مشتری‌های چینی‌اش بفروشد. فابیو کاناوارو، سرمربی گوانگژو اورگراند در گذشته برای جذب ناینگولان ابراز تمایل کرده بود.

اینتر به دنبال فروش ناینگولان