فروشگاه نی نی جور

آخرین اخبار

٢٢٣٥٢ ۱۱:۱۵ - ۱۱ مهر ۱۳۹۷ ۶٩ ف

رئال مادرید؛ 3 بازی بدون گل

شاگردان لوپتگی در ۳ مسابقه اخیر هیچ گلی را به ثمر نرسانده اند.

رئال مادرید؛ 3 بازی بدون گل

به گزارش "با اسپرت" در یکی از مسابقات هفته دوم لیگ قهرمانان اروپا و از گروه G، شب گذشته رئال مادرید در روسیه مهمان زسکا مسکو بود. انتظار می‌رفت بعد از کسب تنها ۱ امتیاز در دو مسابقه اخیر لالیگا، رئال در این بازی به روند سابق خود بازگردد اما این اتفاق نیفتاد و شاگردان لوپتگی در نهایت با یک گل مغلوب زسکامسکو شدند. 

در این مسابقه شاگردان لوپتگی برای سومین بازی متوالی در گلزنی ناکام ماندند. در حقیقت آخرین گل رئال در این فصل را مارکو آسنسیو در دقیقه ۴۱ بازی مقابل اسپانیول (هفته پنجم) به ثمر رسانده و در پایان بازی سه شنبه شب، انتظار هواداران رئال برای دیدن یک گل از تیمشان به ۳۱۹ دقیقه رسید. بعد از برتری مقابل اسپانیول، رئال در مقابل سویا ۳-۰ شکست خورد و سپس با اتلتیکو مادرید به تساوی بدون گل دست یافت و در آخرین بازی هم با شکست ۱-۰ مقابل زسکا، اولین شکست فصل لیگ قهرمانان را تحربه کرد.

از آخرین باری که رئال مادرید در سه مسابقه متوالی از گلزنی بازماند، بیش از ۱۱ سال می‌گذرد. رئال مادرید در روز ۱۷ دسامبر ۲۰۰۶ و در هفته پانزدهم لالیگا با تک گل رود فن‌نیستلروی در مقابل اسپانیول به برتری رسید اما شاید در آن لحظه کمتر کسی فکر می‌کرد برای دیدن گل بعدی رئال باید نزدیک به یک ماه انتظار کشید.

بعد از دیدار با اسپانیول، رئال در آخرین بازی خود در سال ۲۰۰۶ میزبان رکرتیوو هوئلوا بود و در نتیجه ای عجیب ۳-۰ مغلوب مهمان خود شد. رئال در اولین بازی خود در سال ۲۰۰۷ در هفته هفدهم لالیگا مهمان دپورتیوو لاکرونیا بود و در این بازی هم با پذیرش شکست ۲-۰، در امر گلزنی ناکام ماند. سه روز بعد شاگردان فابیو کاپلو در بازی رفت مرحله یک هشتم نهایی کوپا دل‌ری مهمان رئال بتیس بودند که این مسابقه هم با تساوی بدون گل به پایان رسید. 

انتظار ها برای دیدن گلزنی رئال بالاخره در ۱۴ ژانویه ۲۰۰۷ پایان یافت. رئال که در هفته هجدهم لالیگا میزبان ساراگوسا بود، با تک گل رود فن‌نیستلروی برنده شد تا ۳۵۲ دقیقه بعد از آخرین گل، این خود فن‌نیستلروی باشد که رئال را با گلزنی آشتی می‌دهد.

بازی بعدی رئال مادرید به نقل از نود روز شنبه در لالیگا و در خانه آلاوز خواهد بود و شاگردان لوپتگی ۳۳ دقیقه فرصت دارند تا با گلزنی خود را از رکورد منفی رئال کاپلو دور کنند.

رئال مادرید؛ 3 بازی بدون گل