فروشگاه نی نی جور

آخرین اخبار

٢٧١٨۴ ۱۲:۳۵ - ۱۱ آذر ۱۳۹۷ ٩٠ ف

همراهی اسطوره های مادرید با مودریچ

هافبک کروات تیم فوتبال رئال مادرید با همراهی هیئتی از این باشگاه برای دریافت چهارمین جایزه انفرادی‌اش در سال ۲۰۱۸ راهی پاریس می‌شود.

همراهی اسطوره های مادرید با مودریچ

به گزارش "با اسپرت" لوکا مودریچ امسال به عنوان برنده توپ طلای فرانس فوتبال معرفی خواهد شد و فردا (دوشنبه) جایزه خود را در مراسم سالانه‌ای که به همت این نشریه فرانسوی برگزار می‌شود، دریافت خواهد کرد.

در حالی که اعلام شده است چهره‌هایی مانند کریستیانو رونالدو و آنتوان گریزمان در مراسم معرفی برنده توپ طلای سال 2018 شرک نخواهند کرد، باشگاه رئال مادرید قصد دارد با گروهی از ستاره‌های سابق این تیم راهی پاریس شود.

هیئتی که باشگاه رئال مادرید برای همراهی مودریچ در سفر به پاریس در نظر گرفته، شامل رئیس باشگاه فلورنتینو پرس، کاپیتان تیم، سرخیو راموس و دو تن از پیشکسوتان باشگاه رائول گونزالس و روبرتو کارلوس می‌شود.

طبق ادعای نشریه مارکا، به نقل از خبرفوری رافائل واران مدافع میانی فرانسوی تیم فوتبال رئال مادرید و هموطن او آنتوان گریزمان از تیم اتلتیکومادرید، رقبای اصلی مودریچ برای کسب توپ طلا هستند و امسال جایزه بهترین بازیکن جوان هم به کیلیان امباپه مهاجم فرانسوی پاری‌سن‌ژرمن می‌رسد.

مودریچ پیش از این جوایز انفرادی مانند بهترین بازیکن جام جهانی 2018، بهترین بازیکن یوفا و بهترین بازیکن فیفا را دریافت کرده است که در مراسم اهدای دو جایزه آخر، کریستیانو رونالدو حضور نداشت.

همراهی اسطوره های مادرید با مودریچ