فروشگاه نی نی جور

آخرین اخبار

٣١٨٧٨ ۱۰:۴۵ - ۰۹ بهمن ۱۳۹۷ ١۴٨ ف

پیوستن قوچان نژاد به سیدنی اف سی

مهاجم پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان راهی تیم فوتبال سیدنی‌ اف‌سی پیوست.

پیوستن قوچان نژاد به سیدنی اف سی

به گزارش "با اسپرت" باشگاه سیدنی اف‌سی به طور رسمی خبر به خدمت گرفتن رضا قوچان‌نژاد را با قرارداد قرضی تا پایان فصل از  تیم آپوئل قبرس اعلام کرد. گوچی که تنها گل تیم ملی فوتبال ایران در مسابقات جام جهانی 2014 را به ثمر رساند، سابقه 44 بازی ملی و 17 گل‌زده را در کارنامه‌اش دارد.

قوچان‌نژاد به سایت رسمی این باشگاه استرالیایی گفت: هیجان‌زده هستم که به تیم سیدنی اِف‌سی ملحق می‌شوم و به دنبال چالش در اِی‌لیگ استرالیا و لیگ قهرمانان آسیا هستم. پیوستن به موفق‌ترین باشگاه استرالیا انتقال شگفت‌انگیزی برای من به حساب می‌آید و آزمودن خودم مقابل بهترین تیم‌های استرالیا و آسیا تجربه‌ای باورنکردنی برای من خواهد بود. به نقل از تسنیم؛ مهاجم پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان تصریح کرد: رکوردهایی که سیدنی‌ اف‌سی اخیراً به ثبت رسانده، پدیده بوده و بازیکنان شگفت‌انگیزی هم دارد. بی‌صبرانه منتظر دیدار با هم‌تیمی‌های جدیدم هستم و می‌خواهم به آنها کمک کنم تا بر موفقیت‌های خود بیفزایند و جام‌های بیشتری را برای تیم به ارمغان بیاوریم.

استیو کوریکا، سرمربی سیدنی‌ اف‌سی نیز اظهار داشت: رضا مهاجمی جالب است که برای ما گلزنی خواهد و گزینه متفاوتی برای تیم در خط حمله خواهد بود. اینکه او سهمیه بازیکن آسیایی ما در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا محسوب می‌شود یک مزیت بزرگ و حیاتی برای ما در چالشی که برای کسب جام داریم، است. ما مدتی بود قوچان‌نژاد را زیرنظر داشتیم و وقتی فرصتی برای جذب وی پیدا کردم، یک لحظه هم تردید نکردیم.

وی ادامه داد: گوچی بازیکنی باهوش با نگرشی درجه یک و شخصیتی بی‌نظیر است، از این‌رو او مناسب فرهنگ یکپارچه باشگاه سیدنی اف‌سی است. رضا بر تهدید خط حمله فوق‌العاده ما می‌افزاید.

قوچان‌نژاد در تیم سیدنی اف‌سی پیراهن شماره «16» را به تن خواهد کرد، شماره‌ای که در تیم ملی به تن می‌کرد.

پیوستن قوچان نژاد به سیدنی اف سی