فروشگاه نی نی جور

آخرین اخبار

٣٢۴٣٩ ۱۰:۳۰ - ۱۷ بهمن ۱۳۹۷ ٢٠١ ف

پیوستن احتمالی میلاد محمدی به سلتیک

یک رسانه انگلیسی به بررسی شرایط حضور میلاد محمدی در تیم فوتبال سلتیک اسکاتلند پرداخت و مدعی شد این بازیکن جایگزین مدافع آلمانی سلتیک خواهد شد.

پیوستن احتمالی میلاد محمدی به سلتیک

به گزارش "با اسپرت" بحث حضور میلاد محمدی مدافع تیم ملی فوتبال در تیم فوتبال سلتیک بعد از پایان قراردادش با احمد گروژنی مدتی است که مطرح شده است.

سایت HITC انگلستان در جدید ترین مطلب خود پیرامون میلاد محمدی نوشته است: مدافع تیم ملی فوتبال ایران تابستان آینده قراردادش با تیم احمد گروژنی روسیه به اتمام می‌رسد و بحث حضور این بازیکن در تیم فوتبال سلتیک مطرح شده است.

البته سلتیکی ها ژرمی تونیان مدافع سابق تیم هوفنهایم را فعلا تا پایان فصل جذب کرده اند اما این انتقال به صورت قرضی صورت گرفته است. سران باشگاه سلتیک با توجه به اینکه مشخص نیست این مدافع آلمانی تا پایان فصل در این تیم اسکاتلندی باقی بماند قصد دارد میلاد محمدی را جذب کنند. راجرز سرمربی کنونی سلتیکو سابق لیورپول به دنبال گزینه جدید در پست دفاع است و به همین علت خواستار حضور محمدی در این تیم شده است.

به نقل از فارس این رسانه در پایان نوشته است باید دید که آیا میلاد محمدی در پایان قراردادش با تیم روسیه ای به لیگ اسکاتلند خواهد رفت یا خیر؟

پیوستن احتمالی میلاد محمدی به سلتیک