فروشگاه نی نی جور

آخرین اخبار

٣٥١١٨ ۱۰:۲۳ - ۱۲ مرداد ۱۳۹۵ ۴٠۶ ف

پیش بینی امام خمینی در مورد آل سعود

امام خمینی: من به حکومت حجاز نصیحت می‏کنم که اینطور طرفدار دشمن‏های اسلام و دشمن‏های بیت اللّه‏ الحرام نباشند. آن روزی که شما گرفتار بشوید امریکا به دردتان نمی‏خورد؛ همان طوری که امروز صدام، امریکا به دردش نمی‏خورد.نگذارند یک وقت که وقت گذشته است آن وقت عذرخواهی کنند.

پیش بینی امام خمینی در مورد آل سعود

هشدار امام خمینی به عربستان
امام خمینی در دیدار با جمعی از پرسنل وزارت راه و ترابری و همچنین گروهی از کارکنان وزارت نیرو و مدیدارن کل وزارت آموزش و پروش که دیروز برگزار شد فرمودند : ایران حکومت مردم است، حکومت مردمی دیگر نمی‏تواند بترسد از اینکه امریکا چی می‏گوید. حکومت مستمندان است، حکومت مستضعفان است. اینها در دلشان خوف نیست به اینکه اگر چه بشود ما مقام مان را از دست می‏دهیم. بنابراین امریکا و امثال امریکا تصور نکنند که با یک کلمه‏ای که در سابق، زمان شاه و زمان رضاخان و محمدرضاخان می‏گفتند در اینجا اطاعت می‏شد، حالا هم آن هست. نخیر، حالا آن نیست این از خاصیت حکومت محرومین است که نه از این ابرقدرت می‏ترسد و نه از آن ابرقدرت می‏ترسد و از جنگ هم نمی‏ترسند.
امام درباره اشکالتراشی عربستان مقابل حجاج ایرانی نیز فرمودند : قضیۀ جلوگیری از حجاج ایران یک مسئله‏ای نیست که بتواند حکومت حجاز یک همچو امری را انجام بدهد. حکومت حجاز کوچکتر از این است که جلوی حجاج را بگیرد؛ لکن اشکالتراشی می‏کنند و این اشکالتراشی یک روزی بیدار می‏شوند که وقت گذشته است و دیگر نمی‏توانند عذرخواهی کنند.
امام ادامه دادند : ایران تمام حجاجش را می‏فرستد یا اصلاً نمی‏فرستد. من به حکومت حجاز نصیحت می‏کنم که اینطور با مسلمین رفتار نکنند و اینطور طرفدار دشمن‏های اسلام و دشمن‏های بیت اللّه‏ الحرام نباشند. من نصیحت می‏کنم که تا دیر نشده به خود آیند. نگذارند یک وقت که وقت گذشته است آن وقت عذرخواهی کنند؛
امام ادامه دادند : خدا نکند که امسال حجاج ایرانی نروند به مکه، و خدا نکند که این اسباب این بشود که اسلام و مسلمین انفجار در آنها حاصل بشود، و دیگر نه از شیخی وجود پیدا بشود و نه از بستگان امریکا. ؟ بنابراین، من باز هم از آنها می‏خواهم که تجدیدنظر بکنند در افکار خودشان. آن روزی که شما گرفتار بشوید امریکا به دردتان نمی‏خورد؛ همان طوری که امروز صدام امریکا به دردش نمی‏خورد، هی می‏گوید ما بیطرفیم. نمی‏تواند بگوید من هم طرفم. اصلاً اینها می‏خواهند یک دسته‏ای را به جان هم بریزند و استفاده اش را آنها بکنند. آنها حاضر نیستند که سربازهای خودشان را به کشتن بدهند.
دیدار استانداران سراسر کشور با رئیس جمهور و رئیس مجلس
استانداران سراسر کشور در دومین روز از سمینار خود به اتفاق معاونین و مدیران کل وزارت کشور و حجت الاسلام ناطق نوری وزیر کشور با رئیس جمهور و رئیس مجلس شورای اسلامی به طور جداگانه دیدار کردند.
آیت الله خامنه ای در این دیدار خطاب به استاندارن گفت :مردم بایستی احساس کنند که شما برای آنها خدمت می کنید و این وظیفه شماست که آنها را از جریان امور مطلع کنید.
 آیت الله خامنه ای افزود :امروز بزرگتری خطراتی که ممکن است ما را تهدید کند این است که کسانی می خوهند  اختلاف های سلیقه ای را عمده کنند شما باید مراقب باشید و همواره بر زخم های تفرقه و اختلاف مرهم بگذارید تا التیام پیدا کند.
رئیس مجلس شورای اسلامی نیز در دیدار با استانداران سراسر کشور با اشاره به این مطلب که در جمهروی اسلامی پست و مقام داشتن بعنوان یک فرصت و  راحت طلبی و انگیزه های مادی نیست گفت : انسان باید خیلی بی تعهد و خدانشناس باشد که در پستی بقیمت خون شهدا ریاست طلبی کند.
موسوی خوئینی ها : ایران با وجود تمامی اشکالرتاشی ها زائران خود را به حج می فرستد
حجت الاسلام موسوی خوئینی ها سرپرست حجاج ایرانی در یک مصاحبه مطبوعاتی  و رادیو تلویزیونی شرکت کرد و به سئولات خبرنگاران پاسخ گفت.
وی در این مصاحبه مطبوعاتی گفت :حجاج ایرانی امسال به عربستان خواهند رفت و با وجود تمامی کارشکنی ها حج را برگزار خواهند کرد حتی اگر لازم باشد در مساجد و خیابان ها و در زیر چادر ها زندگی کنند.
وی افزود : رژیم عربستان با سیاست وابستگی به آمریکا و سیاست پنهانی حمایت از اسرائیل اصولا صلاحیت خود را در رباطه به اداره حج از دست داده است.

پیش بینی امام خمینی در مورد آل سعود