فروشگاه نی نی جور

آخرین اخبار

٣٥٩٧٨ ۱۱:۲۹ - ۲۵ مرداد ۱۳۹۵ ۴٧۴ ف

معرفی اولین لپ تاپ سری آلفای مایکرومکس

کمپانی مایکرومکس که یکی از شرکت های موفق در تولید لپ تاپ است در ماه گذشته سری تازه ای از لپ تاپ های ویندوزی خود را ارائه نموده بود. این سری از لپ تاپ های کمپانی مایکرومکس Ignite نام داشتند.

معرفی  اولین لپ تاپ سری آلفای مایکرومکس

این روزها آنقدر بازار تکنولوژی های نو داغ است که هر روز شاهد رونمایی و تولید محصولی جدید از شرکتی هستیم. حالا فرقی ندارد که این محصول مربوط به چه دسته از محصولات دیجیتالی و هوشمند و یا الکترونیکی باشد. مهم این است که خلاقیت همچنان ادامه دارد. این محصولات دارای امتیازهای قابل توجهی هستند که می توان به راحتی برای آن ها مرزهایی مشخص کرد که هر کدام را از نمونه های دیگر در دسته ی خود متمایز می کند. اما به طور کلی هدف از این خلاقیت ها، بهبود کارایی زندگی افراد در عصر دیجیتال است.

کمپانی مایکرومکس که یکی از شرکت های موفق در تولید لپ تاپ است در ماه گذشته سری تازه ای از لپ تاپ های ویندوزی خود را ارائه نموده بود. این سری از لپ تاپ های کمپانی مایکرومکس  Ignite نام داشتند.

به تازگی این کمپانی یک خانواده جدید را به محصولات خود افزوده است. این خانواده  سری آلفا نام گذاری شده اند. مایکرومکس تا کنون تنها یک عضو از این خانواده را توسعه داده و معرفی کرده است که امروز هر چه در مورد آن می دانیم با شما در میان می گذاریم.

اولین عضو این خانواده که الفا LI351  نامیده می شود دارای امکانات سخت افزاری زیر می باشد:

  • حافظه رم ۶ گیگابایتی
  • تراشه پردازنده سه هسته ای
  • حافظه داخلی ۵۰۰ گیگابایتی

این سه ویژگی مهمی بود که در رسانه ها برای این محصول جدید ویندوزی منتشر شده است.

بر روی این لپتاپ ویندوز ۱۰ نصب شده است. این عضو بزرگ خانواده آلفای مایکرومکس همچنین از یک نمایشگر ۱۵٫۶ اینچی HD LED بک لایت بهره مند می باشد که رزولوشنی برابر با ۱۳۶۶ در ۷۶۸ پیکسل دارد . نکته مهمی که در مورد این لپ تاپ باید بدانید در مورد عمر باتری این لپ تاپ است که میزان آن  در حدود ۴٫۷ ساعت ماندگاری پیش بینی شده است. علاوه بر این ها الفا ‏LI‏۳۵۱‏ ‏ ‏، مجهز به دو پورت USB 3  بوده و  یک پورت HDMI هم برای آن در نظر گرفته شده تا قابلیت های یک لپ تاپ امروزی را داشته باشد. به هر حال ما منتظر اخبار جدیدی در مورد کاربرد و تجربه کاربری با این سیستم جدید خواهیم بود.

اگر شما هم به دنبال اخبار تکنولوژی های نو و جدید هستید می توانید نظرات و نقد های فنی خود را با ما درمیان گذاشته و این مطلب را برای دوستانتان نیز به اشتراک بگذارید.

منبع گویاآیتی

معرفی  اولین لپ تاپ سری آلفای مایکرومکس