فروشگاه نی نی جور

آخرین اخبار

٣۶۴٢١ ۰۹:۲۲ - ۳۱ مرداد ۱۳۹۵ ٥٣٥ ف

9 کشته و زخمی در تصادف اتوبان تبریز-زنجان

مسؤول فوریت‌های پزشکی شهرستان هشترود گفت: در دو تصادف مجزا در ورودی شهرستان هشترود و اتوبان تبریز – زنجان 9 نفر کشته و مجروح شدند.

9 کشته و زخمی در تصادف اتوبان تبریز-زنجان

سید جلال موسوی در این باره می گوید: در دو تصادف مجزا در ورودی شهرستان هشترود و اتوبان تبریز - زنجان 9 نفر کشته و مجروح شدند.

وی افزود: در حادثه اول برخورد شدید دو دستگاه خودروی روا و پژو 405 در منطقه قویون قشلاقی هشترود ورودی اتوبان به هشترود اکیپ‌های 115 سلوک‌، قویونقشلاقی‌، مرکز هشترود و هلال‌احمر شهرستان به محل اعزام شدند .

مسؤول فوریت‌های پزشکی شهرستان هشترود گفت: در این تصادف خونین متاسفانه جوان 30 ساله هشترودی در دم جان باخته و 4 تن از مجروحان حادثه توسط اورژانس هوایی به بیمارستان امام رضا‌ تبریز انتقال داده شدند‌.

وی گفت: در یک تصادف مرگبار دیگر در 90 کیلومتری اتوبان زنجان - تبریز یک نفر کشته و 3 تن را روانه بیمارستان شدند.

موسوی افزود‌: در این حادثه نیز یک دستگاه خودروی پیکان واژگون شده و یک کشته و 3 مصدوم بر جای گذاشت و فوریت‌های پزشکی مرکز سلوک به محل اعزام و با جسد بی‌جان مرد 55 ساله‌ای روبرو شدند.

مسؤول فوریت‌های پزشکی شهرستان هشترود تصریح کرد: جسد این مرد به بیمارستان امام حسین هشترود انتقال داده شد و 3 مصدوم دیگر نیز توسط اکیپ‌های مرکز فوق‌الذکر و با همکاری امدادگران هلال‌احمر این شهرستان به بیمارستان امام حسین(ع) هشترود منتقل شدند.

منبع فارس

9 کشته و زخمی در تصادف اتوبان تبریز-زنجان