فروشگاه نی نی جور

آخرین اخبار

١۴٧٩٣ ۱۳:۲۷ - ۲۵ تیر ۱۳۹۷ ١٨٣ ف

خوش آمدگویی به سبک هامشیک!

هافبک اهل اسلواکی آبی‌پوشان شهر ناپل برای رقیب این تیم و ستاره پرتغالی جدیدش رجزخوانی کرد.

خوش آمدگویی به سبک هامشیک!

به گزارش "با اسپرت" در حالی که اکثر اهالی فوتبال ایتالیا پیوستن کریستیانو رونالدو به یوونتوس را به نفع فوتبال ایتالیا می‌دانند، این اتفاق به مذاق برخی از رقبای بانوی پیر در سری A خوش نیامده است.

پس از باشگاه رم که تنها ساعاتی پس از قطعی شدن پیوستن رونالدو به یوونتوس، در توئیتی رقیب دیرینه این بازیکن پرتغالی یعنی لیونل مسی را بهترین بازیکن تاریخ فوتبال معرفی کرد، اکنون مارک هامشیک، هافبک ناپولی برای رونالدو رجز خوانده است.

هافبک اسلواک ناپولی در واکنش به مقایسه‌هایی که میان پیوستن رونالدو به یوونتوس و انتقال مارادونا به ناپولی در سال 1984 صورت گرفته است، به نشریه کوریره دلواسپورت گفت: یوونتوس با رونالدو قویتر می‌شود؟ یک بازیکن هرگز به تنهایی نمی‌تواند چیزی ببرد. شما نمی‌تواند تنهایی چیزی ببرید حتی اگر بهترین بازیکن دنیا باشید. تصحیح می‌کنم: اگر مارادونا نباشی، به تنهایی نمی‌توانی چیزی ببری.

به نقل از تسنیم هامشیک در ادامه به سؤالی درباره رقابت فصل گذشته تیمش با یوونتوس در کورس قهرمان که در نهایت مغلوب شد، پاسخ داد و گفت: فصل گذشته؟ بیشتر از اینکه یوونتوس جام را برده باشد این خود ما بودیم که آن را از دست دادیم اما آن هفته (هفته‌ای که یوونتوس در خانه اینتر برد و ناپولی در خانه فیورنتینا 3 بر صفر باخت و عملاً شانس قهرمانی را از دست داد) از نظر روحی به ما ضربه زد. احساس می‌کردیم که دنیا روی سرمان خراب شد.

خوش آمدگویی به سبک هامشیک!