فروشگاه نی نی جور

آخرین اخبار

٢٧۶۶٠ ۱۲:۰۰ - ۱۷ آذر ۱۳۹۷ ٩٥ ف

بونوچی: در نیمه دوم بهتر بودیم

لئوناردو بونوچی، مدافع تیم فوتبال یوونتوس معتقد است تیم تحت‌هدایت آلگری با شایستگی به پیروزی مقابل اینتر رسید.

بونوچی: در نیمه دوم بهتر بودیم

به گزارش "با اسپرت" لئوناردو بونوچی در پی برتری یک بر صفر خانگی شب گذشته (جمعه) تیم فوتبال یوونتوس مقابل اینتر در چارچوب هفته پانزدهم سری A ایتالیا به شبکه تلویزیونی «اسکای اسپورت ایتالیا» گفت: هنوز بازی‌های زیادی باقی مانده و باید در هر بازی ثابت کنیم که آماده امتیاز گرفتن از هر تیمی که مقابل‌مان قرار می‌گیرد، هستیم. فصل طولانی است، هنوز بازی‌های زیادی برای انجام دادن باقی مانده و لیگ قهرمانان هم از این قاعده مستثنی نیست اما این پیروزی یک بار دیگر نشان داد که ما تیم قدرتمندی داریم و قادر به شکست هر تیمی هستیم.

مدافع راه‌راه پوشان تورین در بخش دیگری از صحبت‌هایش با اشاره به اینکه خط دفاعی یوونتوس در بازی شب گذشته اجازه نداد ستاره خط حمله تیم اینتر حتی یک شوت در چارچوب دروازه بانوی پیر بزند، اظهار داشت:  ایکاردی همیشه در محوطه جریمه بازیکن خطرناکی است اما ما در خط دفاعی طوری کار کردیم که آنها را تحت کنترل داشتیم.

به نقل از تسنیم بونوچی ادامه داد: تنها فرصتی که در اختیار اینتر قرار دادیم، موقعیتی بود که نصیب روبرتو گالیاردینی شد که خوشبختانه به تیر دروازه خورد. در کل به نظرم ما در نیمه دوم بهتر بازی کردیم و شایسته برد بودیم.

بونوچی: در نیمه دوم بهتر بودیم