فروشگاه نی نی جور

آخرین اخبار

٣١٧١۶ ۱۰:۲۰ - ۰۷ بهمن ۱۳۹۷ ٣٨۴ ف

آنچلوتی: به داور ناسزا نگفتم!

سرمربی تیم فوتبال ناپولی ناکامی در کسب پیروزی در خانه تیم سابقش را حاصل فرصت‌سوزی بازیکنانش دانست و دلیل اخراجش در دقایق پایان را هم توضیح داد.

آنچلوتی: به داور ناسزا نگفتم!

به گزارش "با اسپرت" تیم فوتبال ناپولی شب گذشته (شنبه) در حالی به تساوی بدون گل مقابل میلان رضایت داد که با آرایش تاکتیکی‌ یکپارچه هجومی‌اش همه را غافلگیر کرد. او لورنزو اینسینیه، خوسه کایخون، دریس مرتنس و آرکادیوژ میلیک را همزمان با هم به میدان فرستاد، هر چند هیچیک از آنها موفق به شکست قفل دفاع میلان نشدند.

کارلتو که برای اولین در این فصل از سری A به خانه تیم سابقش می‌رفت، در پایان مسابقه به شبکه DAZN گفت: ما در این بازی گل نزدیم و جز این چیز زیادی برای گفتن نیست. در نیمه اول بیش از اندازه سست بودیم اما در نیمه دوم بهتر شدیم. با این حال بیش از اندازه اصرار داشتیم که از مرکز ضربات آخرمان را بزنیم. درباره عملکردمان در نیمه اول واقعاً حسرت‌ می‌خورم. با وجود تمام تملک توپی که داشتیم، ما هرگز نتوانستیم تغییر فازی درست و حسابی به بازی‌مان بدهیم و بیش از اندازه در ضدحملات حریف غافلگیر می‌شدیم. کاملاً واضح بود که تیم‌مان تعادل ندارد. ما بر بازی کنترل نداشتیم.

آنچلوتی افزود: انتظار داشتیم میلان با رویکردی دفاعی به میدان بیاید چون آنها با خطوط 5 نفره بازی می‌کنند و با این وضعیت رسیدن به دروازه‌شان سخت می‌شود. ما متأسفانه با سهل‌انگاری‌‌مان کار را برای میلان آسان‌تر کردیم.

در این بازی فابیان رویز به خاطر ارتکاب یک خطا که حداکثر می‌توانست یک کارت زرد داشته باشد، با تصمیمی سختگیرانه از سوی داور اخراج شد اگرچه تصاویر تلویزیونی نشان می‌دادند که توپ به دست او نخورده است. همین موضوع اعتراض کارلو آنچلوتی را در پی داشت و به همین دلیل هم او در وقت‌های تلف شده نیمه دوم اخراج شد.

او در این باره هم گفت: من فحش دادم اما خطاب به داور نبود، البته الان که فکر می‌کنم، می‌بینم شاید حتی فحش هم نبود.

هواداران میلان در بازگشت آنچلوتی به سن‌سیرو بنری را برای قدردانی از او به نمایش درآوردند که روی آن نوشته شده بود:« سال‌های ماندگار که سمبل یک عصر شد، تو برای همیشه اسطوره روسونری هستی». به نقل از تسنیم سرمربی ایتالیایی ناپولی در واکنش به این اتفاق عنوان کرد: لحظه‌ای احساسی بود. من سال‌های فوق‌العاده‌ای را در میلان سپری کردم و همیشه با هواداران این تیم رابطه خوبی داشته‌ام. من هرگز نمی‌خواستم رودرروی روسونری قرار بگیرم اما این اتفاق افتاد و متأسفانه سه‌شنبه یک بار دیگر هم رخ خواهد داد (در جام حذفی).

آنچلوتی: به داور ناسزا نگفتم!