فروشگاه نی نی جور

آخرین اخبار

٣١٧٩١ ۱۰:۴۰ - ۰۸ بهمن ۱۳۹۷ ١١١ ف

اسپالتی: پریشیچ را از تیم کنار میگذارم

سرمربی تیم فوتبال اینتر سیستم تاکتیکی تیمش را در شبی که به تورینو باخت توضیح داد و به هافبک کروات نراتزوری اولتیماتوم داد.

اسپالتی: پریشیچ را از تیم کنار میگذارم

به گزارش "با اسپرت" لوچانو اسپالتی پس از باخت یک بر صفر شب گذشته (یکشنبه) در خانه تورینو که فاصله میان این تیم و دو تیم بالای جدول را افزایش داد، به موضوع بی‌میلی ایوان پریشیچ برای ماندن در نراتزوری اشاره کرد. بازی شب گذشته آبی‌ومشکی‌پوشان تحت تأثیر خبر بود که از سوی مدیر اجرایی باشگاه، جوزپه ماروتا تأیید شد؛ خبری مبنی بر اینکه ایوان پریشیچ رسماً تقاضای جدایی از اینتر را کرده است و آرسنال هم خواهان جذب اوست.

اسپالتی به شبکه اسکای اسپورت گفت: ماجرا خیلی روشن است. بازیکنان می‌توانند هرآنچه می‌خواهند بگویند اما آنها کارمند باشگاه هستند و قرارداد دارند، پس برای رفتن باید یکی را پیدا کنند که غرامت فسخ قراردادشان را بدهد. شما نمی‌تواند مفت و مجانی تیمی که با آن قرارداد دارید را ترک کنید و در حقوق‌تان را از تیمی دیگر بگیرد. اگر همانطور که ماروتا گفت، پریشیچ نمی‌خواهد برای ما بازی کند، خب مسلماً من هم او را از تیم کنار خواهم گذاشت. این مشکل من نیست. کسی که نمی‌تواند به تیم خدمت کند، باید بیرون بماند.

نیمکت‌نشین کردن پریشیچ یکی از دلایل تغییر سیستم بازی اینتر به 2-5-3 مقابل تورینوی تحت هدایت والتر ماتزاری بود.

به نقل از تسنیم اسپالتی در این خصوص هم اظهار داشت: من بال‌های تیم را با دو مهاجم جایگزین کردم چون در حال حاضر به قدر نیاز در تیم‌مان بال آماده ندارم. پریشیچ که تکلیفش مشخص است و ما در پایان ریسک کردیم و متئو پولیتانو را به میدان فرستادیم. او حالش خوب بود. کیتا هم که مصدوم است. ما بر اساس ویژگی‌های فیزیکی بازی، گزینه‌ای متفاوت را اتخاذ کردیم و معیارمان دوئل‌های فردی نبود. می‌خواستیم برای دو مهاجم‌مان موقعیت بسازیم. چند باری مرتکب اشتباه شدیم اما پس از آن زمانی که تورینو مقابل دروازه‌اش را شلوغ کرد کار برای ما خیلی سخت‌تر شد. حالا باید به وضعیت تیم سر و سامان بدهیم و بر اساس اصول تاکتیکی‌ای که داریم به کارمان ادامه دهیم. برای این کار هم نیاز است که تمام بازیکنان کارشان را به نحو احسن انجام دهند چرا که در حال حاضر تیم ما در فاز دفاعی ضعف‌هایی دارد.

اسپالتی: پریشیچ را از تیم کنار میگذارم