فروشگاه نی نی جور

آخرین اخبار

٢٩٨۶٣ ۱۷:۳۰ - ۱۴ دی ۱۳۹۷ ١١٧ ف

مصدومیت جدید گریبان گیر گرت بیل

مصدومیتی دیگر، بیل را مجبور به خروج از مسابقه برابر ویارئال کرد.

مصدومیت جدید گریبان گیر گرت بیل

به گزارش "با اسپرت" و به نقل از آاس، در بازی معوقه از هفته هفدهم لالیگا شب گذشته رئال مادرید در ورزشگاه دلا سرامیکا مهمان ویارئال بود و در پایان مقابل زیردریایی های زرد به تساوی 2-2 رضایت داد. 

یکی از نکات ویژه این مسابقه، مصدومیت دوباره گرت بیل بود. او که با توجه به رکورد خوبش در این ورزشگاه، با امید زیادی وارد ویارئال شده بود، در ابتدای نیمه دوم مجبور به خروج از زمین مسابقه شد و جای خود را به ایسکو داد. 

دیدن چهره عبوس گرت بیل و روی زمین افتادن او و سپس درخواست برای تعویض، دیگر به یک عادت برای هواداران رئال مادرید تبدیل شده است. مصدومیت پنجشنبه شب، بیست و دومین مصدومیت گرت بیل از زمان پیوستن به رئال در تابستان 2013 محسوب می‌شود. از این تعداد، او در 13 مورد مجبور به خروج اجباری از زمین مسابقه شده و به دلیل این مصدومیت ها، جمعا 84 بازی تیمش را از دست داده است.

مشکلات عضلانی دیگر بیل را شگفت زده نمی‌کند. او به نقطه ای رسیده که جوراب هایش را از نقطه ماهیچه ساق پا می‌چیند و دیگر پشت فرمان لامبورگینی نمی‌نشیند؛ چرا که فکر می‌کند موقعیت نشستن او در هنگام راندن این اتومبیل برای عضله هایش مناسب نیست. در تمرینات و مسابقات هم بیل بلافاصله بعد از آن که کوچکترین مشکلی را احساس می‌کند، از زمین خارج می‌شود. 

اما نکته جالب دیگر در مصدومیت های بیل، سکوت باشگاه رئال و عدم صدور بیانیه در این زمینه است. بعد از صدور بیانیه ای در مورد مصدومیت بیل در اکتبر 2017، رئال در یک سال و سه ماه اخیر و بعد از سه مورد مصدومیت، اطلاعیه ای را صادر نکرده است. مصدومیت هایی که برای تیم ملی ولز نیز موجب ایجاد مشکلاتی شده است.

به نقل از نود در روز 31 دسامبر رئال اطلاعیه ای درباره مصدومیت ماریانو دیاز و 2 روز بعد بیانیه ای را در خصوص مصدومیت مارکوس یورنته صادر کرد. اکنون سانتیاگو سولاری مشکل بیل را "کشیدگی" عنوان کرده و به نظر می‌رسد این بار هم قرار نیست شاهد بیانیه ای رسمی از طرف رئال درباره مصدومیت ستاره ولزی باشیم.

مصدومیت جدید گریبان گیر گرت بیل