فروشگاه نی نی جور

آخرین اخبار

٣۶٠٥٢ ۱۰:۳۸ - ۲۶ مرداد ۱۳۹۵ ٣٨۴ ف

چلسی 2-1 وستهام؛ شروع پیروزمندانه کونته

چلسی در اولین دیدار فصل جدید لیگ برتر، موفق شد در دیداری خانگی مقابل وستهام به پیروزی 2-1 دست پیدا کند.

چلسی 2-1 وستهام؛ شروع پیروزمندانه کونته

در این دیدار دو تیم در نیمه اول به تساوی بدون گل رسیدند اما در نیمه دوم آبی ها نمایش بهتری داشتند و در نهایت توانستند به یک پیروزی باارزش دست پیدا کنند.

چلسی بازی را بهتر آغاز کرد و می توانست در همان دقایق ابتدایی به گل برسد اما ویلیان نتوانست از موقعیت خوبی که به دست آورد، استفاده کند.

در ادامه بازی بیشتر در میانه زمین در جریان بود تا اینکه در دقیقه 12، روی یک حمله همه جانبه از سوی بازیکنان چلسی، برانیسلاو ایووانوویچ صاحب موقعیت گلزنی شد اما ضربه او راهی به چهارچوب دروازه آدریان پیدا نکرد.

در ادامه باز هم این بازیکنان چلسی بودند که موقعیت های بیشتری روی دروازه حریف ایجاد کردند اما نتوانستند از آن استفاده کنند و در نهایت نیمه اول با تساوی بدون گل به پایان رسید.

نیمه دوم را چلسی هجومی آغاز کرد و خیلی زود به گل رسید. اشتباه آنتونیو در کنترل توپ پشت محوطه جریمه وستهام، باعث شد تا آزپلیکوئتا صاحب توپ شود و آنتونیو که قصد جبران اشتباهش را داشت، مرتکب خطای پنالتی شد. هازارد پشت ضربه قرار گرفت و توپ را به سقف دروازه آدریان کوبید.

بعد از این گل بازی متعادل تر شد و هرچه به دقایق پایانی نزدیک تر می شدیم، فشار حملات وستهام افزایش پیدا می کرد تا اینکه در دقیقه 77، سرانجام قفل دروازه کورتوا باز شد.

روی یک ضربه کرنر بود که توپ در یک رفت و برگشت به جیمز کالینز رسید و او هم با ضربه ای دقیق، توپ را به گوشه دروازه چلسی فرستاد

آبی ها که چیزی برای از دست دادن نداشتند، بار دیگر بر شدت حملات افزودند و تلاش شان سرانجام در دقیقه 89 به ثمر نشست. روی یک پاس بلند به محوطه جریمه وستهام، باتشوایی توپ را با سر به دیگو کاستا پاس داد و او هم با شوتی تماشایی، توپ را به گوشه دروازه وستهام فرستاد.

منبع:ورزش سه

چلسی 2-1 وستهام؛ شروع پیروزمندانه کونته