فروشگاه نی نی جور

آخرین اخبار

٣۶٣٩٨ ۱۸:۲۳ - ۳۰ مرداد ۱۳۹۵ ٣٨٥ ف

پیروزی پرگل سیتیزن ها در خانه استوک

دیدار تیم های استوک سیتی و منچسترسیتی لحظاتی پیش با نتیجه 4-1 به سود سیتیزن ها خاتمه یافت تا پپ گواردیولا دومین برد متوالی خود در لیگ برتر را تجربه کند.

پیروزی پرگل سیتیزن ها در خانه استوک

منچسترسیتی که در بازی هفته اول خود به زحمت و به لطف گل به خودی دقیقه 90 مک نیر موفق به شکست ساندرلند شده بود، در هفته دوم به میهمانی استوکی رفته بود که در بازی قبلی خود مقابل میدلزبرو به تساوی 1-1 دست یافته بود.

بازی با میدان داری سیتی آغاز شد اما استوک با ضد حملات خطرناک خود و ضربات مهاجم خطرناکش آرناتوویچ نشان می داد که تیم دست و پا بسته ای نیست. پس از یکی دو حمله نه چندان جدی، سیتی دقیقه 27 به یک پنالتی دست یافت.

خطای شاوکراس روی اوتامندی در هنگام ضربه کرنر، یک پنالتی تقدیم سیتی کرد و آگوئرو آن را به راحتی تبدیل به گل اول تیمش کرد. آگوئرو بلافاصله می توانست فاصله را به دو گل برساند اما شوت او را گیون برگشت داد.

9 دقیقه بعد سیتی به گل دوم خود نیز دست یافت و زننده این گل نیز آگوئرو بود. کاشته ارسالی دی بروین از راست را آگوئرو با ضربه سری دقیق به کنج دروازه استوک فرستاد تا حساب کار 2-0 شود. نتیجه ای که تا پایان نیمه اول باقی ماند.

استوک با شروع نیمه دوم به سمت دروازه سیتی حمله ور شد و خیلی زود به دلیل خطای استرلینگ روی شاوکراس، صاحب یک ضربه پنالتی شد که آن را بویان کرکیچ به گل اول استوک تبدیل کرد تا فاصله به یک گل کاهش پیدا کند.

استوک برای زدن گل تساوی به حملات خود ادامه داد اما این سیتی بود که روی همکاری خوب سیلوا، فرناندینیو و دی بروین در خط میانی و فرارهای استرلینگ و آگوئرو، ضد حملات خطرناکی می زد. پپ که حملات استوک را می دید در یک واکنش جالب، نولیتو که یک مهاجم است را به جای ناواس به زمین فرستاد با این حال روند بازی همچنان به سود استوک بود.

میزبان دقیقه 79 به دلیل خطای اوتامندی روی پیترس مدعی یک پنالتی شد اما مایک دین، داور بازی چنین عقیده ای نداشت.

بر خلاف روند بازی، سیتی دقیقه 85 به گل سوم نیز دست یافت. ایهیناچوی تازه وارد روی یک ضد حمله و در پی یک و دو با سیلوا، با دروازه بان استوک تک به تک شد و پاس رو به عقب او را نولیتو به گل سوم سیتی بدل کرد.

این پایان کار نبود و دقیقه 95 نولیتو روی پاس استرلینگ موفق شد دروازه خالی را باز کرده و خود را 2 گله و حساب کار را 4-1 به سود سیتی کند. در نهایت این نتیجه تا به پایان باقی ماند و سیتی به دومین برد متوالی خود دست یافت.

منبع ورزش سه

پیروزی پرگل سیتیزن ها در خانه استوک