فروشگاه نی نی جور

آخرین اخبار

٣۶۴٠٥ ۱۹:۲۱ - ۳۰ مرداد ۱۳۹۵ ۴٣٧ ف

تمام لوازم جانبی Xbox روی ویندوز کار می‌کند

مایکروسافت از برنامه‌های جدید خود برای نزدیک کردن ایکس‌باکس و ویندوز خبر داده است؛ برنامه‌ی جدید مایکروسافت،Xbox Wireless نام دارد و قرار است کاری کند تا تمام سخت‌افزار و لوازم جانبی که برای ایکس‌باکس یا کامپیوتر ساخته می‌شوند، با هم همخوانی کامل داشته باشند.

تمام لوازم جانبی Xbox روی ویندوز کار می‌کند

مایکروسافت از برنامه‌های جدید خود برای نزدیک کردن ایکس‌باکس و ویندوز خبر داده است؛ برنامه‌ی جدید مایکروسافت،Xbox Wireless  نام دارد و قرار است کاری کند تا تمام سخت‌افزار و لوازم جانبی که برای ایکس‌باکس یا کامپیوتر ساخته می‌شوند، با هم همخوانی کامل داشته باشند.

لوازم جانبی که از سرویس Xbox Wireless پشتیبانی می‌کنند، نیاز به هیچ دانگل اضافی ندارند.

مایکروسافت گفته است که کنسول و تمام لوازم جانبی ایکس‌باکس در حال حاضر برای استفاده روی کامپیوتر آماده هستند. اولین کامپیوتری هم که قرار است تمام و کمال از سرویس Xbox Wireless پشتیبانی کند را لنوو (Lenovo) ساخته است. این کامپیوتر که IdeaCentre Y710 Cube نام دارد، قرار است در ماه اکتبر وارد بازار شود.

مایکروسافت با شرکت‌های مختلف قرارداد بسته و کامپیوترهای دیگری هم قرار است با پشتیبانی از سرویس Xbox Wireless ساخته شوند. شرکت‌هایی مثل Astro، Turtle Beach، Mad Catz،Razer  یا SteelSeries  هم قرار است لوازم جانبی بسازند که از سرویس Xbox Wireless پشتیبانی می‌کند و هم روی ویندوز و هم روی ایکس‌باکس وان کار می‌کنند.

منبع دیجی کالا

تمام لوازم جانبی Xbox روی ویندوز کار می‌کند