فروشگاه نی نی جور

آخرین اخبار

٢٥٣٥۶ ۱۱:۱۵ - ۱۹ آبان ۱۳۹۷ ١٩٩ ف

دیبالا: به مورینیو توهین نکردم!

پائولو دیبالا می‌گوید محتوای مکالمه کوتاهش با ژوزه مورینیو در پایان بازی اخیر تیم‌های یوونتوس و منچستریونایتد توهین‌آمیز نبوده است.

دیبالا: به مورینیو توهین نکردم!

به گزارش "با اسپرت" پائولو دیبالا می‌گوید صحبت کوتاهی که با ژوزه مورینیو در پایان بازی چهارشنبه تیم‌های فوتبال یوونتوس و منچستر یونایتد داشت صرفاً برای تذکر به سرمربی شیاطین سرخ بابت ژست جنجالی‌اش بوده و به هیچ عنوان به آقای خاص توهین نکرده است.

پس از آنکه ژوزه مورینیو به قول خودش توهین هواداران یوونتوس را با گرفتن دست خود کنار گوشش تلافی کرد، دیبالا و لئوناردو بونوچی، به سمت او رفتند و با نارضایتی از ژشت او چند کلمه‌ای با سرمربی سابق اینتر صحبت کردند.

دیبالا در این باره به شبکه اسکای گفت: من فقط به او گفتم که نباید چنین حرکتی را انجام می‌داد چون با آن حرکت فقط بر شدت تنشی که وجود داشت افزوده شد. گاهی اوقات به شما توهین می‌شود که این بد است اما بدتر از آن این است که کاری انجام بدهی که بر شدت تنشی که هست اضافه شود. من به او گفتم که دلیلی نداشت این حرکت را انجام دهی و توهین نکردم. من فقط همین یک جمله را به او گفتم و رفتم.

یوونتوس فردا (یکشنبه) در هفته دوازدهم سری A میهمان میلان است که این بازی بانوی پیر را مقابل بازیکن سابقش گونسالو ایگواین قرار می‌دهد، کسی که تابستان امسال از بیانکونری به روسونری پیوست. ایگواین اما به تازگی از بند مصدومیت خارج شده و به تمرینات برگشته است.

دیبالا راجع به این بازی هم اظهار داشت: من فکر می‌کنم که هر دو تیم در وضعیتی خوبی به این بازی رسیده‌اند چون در تمامی رقابت‌ها دارند بسیار خوب کار می‌کنند و من مطمئنم که این بازی مثل همه مصاف‌های قبلی دو تیم فوق‌العاده می‌شود. ما امیدواریم که یک بازی فوق‌العاده انجام دهیم و با 3 امتیاز به خانه برگردیم. گونسالو ایگواین؟ ما چند روز پیش با هم صحبت کردیم و الان روبه‌رو شدن با او احساس عجیبی دارد. ما پیش از این او را می‌شناختیم و در کنار هم جام‌های زیادی بردیم.

پائولو دیبالا در یوونتوس پیراهن شماره 10 را می‌پوشد، پیراهنی که زمانی به اسطوره این تیم آلساندرو دل‌پیرو تعلق داشت و هفته گذشته چهل و چهارمین سالروز تولد دل‌پیرو بود.

سال گذشته دل‌پیرو، دیبالا را به چالش زدن ضربات ایستگاهی با حضور جان‌لوئیجی بوفون، سنگربان سابق یوونتوس درون دروازه دعوت کرد که البته هنوز محقق نشده است. به نقل از تسنیم دیبالا در این باره گفت: من منتظر دل‌پیرو هستم. برای او پیامی فرستادم چون همیشه می‌خواهم از هر فرصت برای تشکر از او استفاده کنم چون او آدم فوق‌العاده‌ای است که همیشه نسبت به من لطف داشته است. تعریف او مرا خوشحال می‌کند، چون بازیکن و انسانی بزرگ است که می‌تواند یک نماد باشد اما نه فقط برای یوونتوس. من امیدوارم که یک روز ما بتوانیم راهی برای انجام این چالش پیدا کنیم. می‌توانیم در آمریکا یا آرژانتین هم انجامش دهیم.

دیبالا: به مورینیو توهین نکردم!