فروشگاه نی نی جور

آخرین اخبار

٩٢٣٨ ۲۳:۰۷ - ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ ٣٥٢ ف

کاسیاس هم طرف دخیا را گرفت

ایکر کاسیاس، دروازه بان سابق و با سابقه ی لاروخا، پس از اتفاقت اخیر جام جهانی در دروازه اسپانیا از سنگربان حال حاضر تیم طرفداری کرد.

کاسیاس هم طرف دخیا را گرفت

به گزارش "با اسپرت" تصمیم فرناندو هیه رو، سرمربی تیم ملی اسپانیا برای ماندن دخیا در دروازه تیم قطعی است. در پی اخبار و انتقادات اخیر درباره عملکرد ضعیف دخیا در جام جهانی اکنون دروازه بان نامدار اسپانیا، ایکر کاسیاس پا به میان گذاشته و از شماره 1 جوان لاروخا دفاع کرده است.

داوید دخیا طی نخستین بازی خود در جام جهانی مقابل پرتغال 3 گل خورد و روی گل دوم که درنتیجه ی شوت نچندان خطرناک رونالدو به ثمر رسید به وضوح اشتباه کرد و مقصر بود. پس از این بازی عملکرد ضعیف وی با انتقادات فراوانی روبه رو شد؛ اگر چه وی 90 دقیقه دروازه خود را در برابر تیم قدرتمند ایران بسته نگه داشت.

کاسیاس در دفاع از این دروازه بان گفته است: فکر میکنم زمانی که انتظارات را از خودت بالا میبری انتقاد امری طبیعی خواهد بود. مردم انتظارات زیادی از تو خواهند داشت. داوید در ادامه ی تورنمنت مهره ای کلیدی برای تیم خواهد بود.

مهارهای دیدنی دخیا در بازیهای منچستریونایتد در لیگ جزیره تبدیل به بخشی جدانشدنی از فوتبال اروپا شده است؛ اگرچه به نظر میرسد در تمی ملی تا کنون آنطور که برای باشگاهش ظاهر شده ندرخشیده است. کاسیاس از آنجا که مدت زیادی در بهترین دوره ی تیم ملی اسپانیا سنگربانی این تم را به عهده داشته، با شرایط کنونی دخیا و مورد انتقاد قرار گرفتن آشنایی کامل دارد. دروازه بان سابق لاروخا با وجود تمامی این حرف و حدیث ها همچنان امیدوار به قهرمانی اسپانیاست.

وی دراینباره گفت: اسپانیا همچنان از مدعیان است. ایران تیمی متفاوت بود و ما بازی سختی در برابرشان داشتیم. به نظر من اسپانیا برای رسیدن به فینال در روسیه هیچ چیز کم ندارد.

کاسیاس هم طرف دخیا را گرفت